AMPULE VITAMIN GLOW, POP ART 5 X 3 ML

Neohodnoceno
Značka: Dr. Grandel

Limitovaná edice ampulí DR. GRANDEL ve stylu Pop Art

Pro rozjasnění a revitalizaci pleti 

Dostupnost Skladem
Kód: 1386
615 Kč
AMPULE VITAMIN GLOW, POP ART 5 X 3 ML
Neohodnoceno
Značka: Dr. Grandel
Limitovaná edice ampulí DR. GRANDEL ve stylu Pop Art  Pro rozjasnění a revitalizaci pleti
Novinka

DR. GRANDEL Vitamin Glow Ampule Pop Art

Limitovaná edice ampulek DR. GRANDEL v designu ve stylu Pop Art


Pro rozjasněný a svěží vzhled


Koncentrát aktivních složek pro revitalizazovanou a vyhlazenou pleť

Pečující ampulky DR. GRANDEL s retinolem a extraktem s růžového grapefruitu
Na krátkou dobu obdržíte klasickou účinnou látku v limitovaném Pop Art designu.


Wow! Pojďme svítit! Objevte nový koncentrát aktivních látek pro unavenou pleť. Ampulky Vitamin Glow od DR. GRANDEL rozzáří unavenou pleť díky vybraným vitamínům a extraktu z růžového grapefruitu. Chrání před vnějšími stresovými faktory. Vaše pleť se viditelně zrevitalizuje. Struktura pokožky se zjemní a pokožka bude mít dokonalý lesk. Zažijte zázračný účinek vitamínové bomby pro vaši pleť! Zaplaví vás pocit úžasného nadšení. Pocítíte okamžitou regeneraci, svěžest a omlazení pleti. Veříte, že věk nehraje živote nás žen tak podstatnou roli, když pravidelně a s láskou pečujeme o svou pokožku? Zázračné ampulky DR. GRANDEL vám na této cestě pomůžou.

Rozjasňující koncentrát aktivních složek obsažený v ampulích DR. GRANDEL Vitamin Glow má viditelný revitalizační ůčinek a bojuje proti známkám stárnutí pleti. Po aplikaci pocítíte okamžité prozáření a vypnutí pokožky. Příjemně vás překvapí pocit maximální svěžesti. Hýčkejte svou pleť.

BALENÍ: ampulky 5 x 3 ml zabalené v krabičce ve stylu Pop Art

 

Aktivní účinné látky

  • Extrakt z růžového grapefruitu
    Grapefruitový extrakt obsahuje aktivní složky jako AHA, vitamíny, cukry a flavonoidy
     
  • Retinol (lipozomálně zapouzdřený)
    Tato nejaktivnější forma vitaminu A nabízí pokožce stejnou škálu účinků jako klasický vitamin A, ale tím nejúčinnějším způsobem. Rychleji se projeví pozitivní vliv na procesy regenerace a keratinizace, např. menší hloubka vrásek a jemnější reliéf pleti. Liposomální zapouzdření navíc chrání vysoce aktivní složku, zaručuje optimální kompatibilitu a zajišťuje nejlepší možnou absorpci do pokožky.

 

Aplikace


BLESKOVÁ REVITALIZACE PLETI - OKAMŽITÝ EFEKT!

Ampulku Vitamin Glow od DR. GRANDEL je možné použít pro dodání jedinečné extra péče o pokožku. Potřebujete vypadat svěže, mít odpočatou, prozářenou a vypnutou pleť? Chystáte se na večírek a potřebujete ve společnosti okouzlit? Nebo vás čeká výjimečná příležitost a přejete si vypadat úžasně a neodolatelně přitažlivě? To je přesně ten pravý čas použít ampulku Vitamin Glow od DR. GRANDEL! Oceníte okamžitý efekt omlazení pleti. Obsah ampulky můžete aplikovat na obličej, krk a dekolt. Výsledkem je maximální revitalizace v krátkém čase, zjemnění linií obličeje a svěží rozjasněná pokožka.

Ampuli s vitaminy a retinolem od DR. GRANDEL můžete použít jednorázově pro důležitou společenskou událost, kdy potřebujete zazářit. Zažijete rychlý a okamžitý nástup omlazení pokožky. Vaše pleť bude zářit. Nebo si udělejte intenzivní kúru. Při vícenásobném použití, tzn. aplikaci ampulky několik dní za sebou, přináší trvalé zlepšení stavu pokožky.

Kúra trvá 1 - 4 týdny v závislosti na požadované intenzitě. Celý obsah ampule aplikujte 2-3x týdně na obličej, krk i dekolt. Ampuli jemně vmasírujte do předem vyčištěné pleti před aplikací vašeho oblíbeného hydratačního krému DR. GRANDEL.


Použití

 

Před použitím ampulku dobře protřepejte. Poklepáním nechte kapalinu vytékat ze špičky ampule směrem dolů. Držte bod značky směrem k sobě. Abyste si chránili ruce, omotejte kolem ampule ubrousek, nebo použijte lamač ampulí.

NEOTVÍREJTE AMPULKU HOLÝM RUKOU! VYVARUJTE SE PŘÍMÉHO KONTAKTU S ODDĚLENÍM AMPULKY A KŮŽÍ.

Pouze pro vnější použití. Nedovolte, aby se vám koncentráty účinných látek dostaly do očí. Skladujte mimo dosah dětí. Ampule jsou určeny k okamžitému použití po otevření.


Jak ampuli otevřít?

1. Ujistěte se, že v hlavě ampule nejsou žádné zbytky koncentrátu. V takovém případě tekutinu jemným klepáním přesuňte dolů do těla ampule.

2. Tečka označující místo, kde je třeba zlomit krček ampule, by měla být otočena směrem vzhůru, resp. směrem k vám.​

3. Pozor na prsty! Abyste ochránili pokožku vašich prstů, zabalte před zlomením ampuli do papírového kapesníčku nebo použijte DR. GRANDEL otvírák na ampule.

4. Ampuli otevřete zlomením jejího krčku. Zatlačte prsty proti vyznačené tečce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika PHYRIS
Objem: 15 ml

DR. GRANDEL - jsou kosmetické produkty vyráběné v Německu s 60 letou tradicí. Využívají věděcký přístup a špičkové laboratoře k optimalizování přírodních ingrediencí.