ČISTÍCÍ MLÉKO ALOE VERA - 200 ml

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Čištění, umývání nebo utírání, to mě velmi baví. Od toho jsem také čistící mléko, ovšem mám navíc pečovatelskou a ochranářskou vlastnost. Rádo hydratuji, zklidňuji a ochraňuji. Čistící prostředky, které mám k dispozici jsou výhradně z rostlinné říše, tudíž nezatěžují pleť a jsou maximálně šetrné.

Dostupnost Skladem
Kód: 702
350 Kč
ČISTÍCÍ MLÉKO ALOE VERA - 200 ml
Neohodnoceno
Značka: Tarani
ČISTÍCÍ MLÉKO ALOE VERA - 200 ml
Odstranění makeupu

Dokonale odstraňuji veškeré nečistoty z kůže, kde je třeba. Mé služby ocení celý obličej, krk, také oční okolí a řasy. Poradím si i s voděodolnou řasenkou.

Nanes mě na tampón a krouživými pohyby postupně stírej! Můžeš mě také předem aplikovat na pleť, rozmasírovat a poté setřít tamponem, nebo smýt vodou. Tuto metodu mají rády smíšené typy. Také jsem vhodné na mytí celého těla ve sprše.

Používají mě všichni, kdo mají velmi citlivou, nebo ekzematickou kůži a nesnesou běžná mýdla. Jen mě rozmasírují, nechají chvíli působit a spláchnou vodou. Ten pocit hydratace a ochrany zkrátka potřebují zažívat denně...

Suchá, normální, smíšená, zralá a hlavně citlivá pleť. Tyhle typy ocení moji snahu zároveň čistit, hydratovat a ochraňovat.

V hlavní roli:

Aloe vera gel, med, rostlinný glycerín, slunečnicový olej

Složení:
 

Himalayan Aqua, Hellianthus Annuus (Sunflower) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Mel (Honey), Cetostearyl Alcohol, Coco Diethinolamine, Glycerin, Caprylic Capric Tri Glyceride, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Natural Fragrance.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Objem: 200 ml