Neohodnoceno

EMBELIKOVÉ ADSTRINGENTNÍ TONIKUM - 200 ml

Přeješ si pleť dokonale hladkou s jemnými póry, čistou bez zbytečných pupínků, černých teček a podráždění?

Zázračná pleťová voda na rozšířené póry, akné a podráždění všeho druhu…

Skladem
Kód: 699
Značka: Tarani
350 Kč
Kategorie: Čištění pleti
Objem: 200 ml

Někdy pár sekund štípu, když je pleť hodně zanícená, ale potom je hladká, čistá a vyrovnaná. Není nad to mít zdravou a krásnou pleť!

Jsem univerzální tonikum, které můžeš použít ráno i večer. Předem vyčisti pleť některým mycím gelem od Tarani. Nanes mě na tampón a vtírej do pleti. Neboj se mě nanášet na celou pleť, včetně očního okolí.

Stimuluji Tvé regenerační funkce. Otoky mizí a oči jsou lehké a svěží. Také provádím první pomoc při mačkání pupínků/akné. Pokud mě ihned naneseš na pupínek a necháš působit, tak se kůže velmi rychle zklidňuje a regeneruje.

Jsem adstringentní bylinné tonikum. To znamená, že mám schopnost stahovat rozšířené póry. Jsem výjimečné tonikum proto, že nadměrně kůži nevysušuji, ale zároveň ji dokáži čistit – detoxikovat - hydratovat – zklidňovat - a také regenerovat! Naučím Tvoji pleť rychle řešit problémy a vytvořit si odolnost proti opětovným zánětům, zarudnutí a podráždění.

 

Složení:

Himalayan Aqua, Centella Asiatica (Brahmi) Extract, Azadirachta Indica (Neem) Extract, Mentha Piperita (Mint) Extract, Emblica Officinalis (Amla) Extract, Isopropanol, Alum, Glycerin, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Natural Fragrance.