Esenciální zpevňovač - Himalájské byliny

Značka: Tarani

Esenciální zpevňovač Himalájské byliny se zaměřením na akné, uhry, pupínky pro suchou až seboreickou pokožku. Detoxikuje a projasňuje pokožku

Dostupnost Skladem
Kód: 1128
650 Kč
Esenciální zpevňovač - Himalájské byliny
Značka: Tarani

Vyčistit od všeho špatného a projasnit až na měsíc... to je moje motto.

Cítíš tu vůni himalájských bylin a jejich sílu v každé částečce? Cítíš, jak se Ti dostávám pod kůži a vytvářím zde harmonii prostředí, díky kterému Ti navrátím svěžest a vitalitu?

Jak mě použít?

Nejprve vyčisti pleť, můžeš ke mně použít i Embelikové Adstringentní Tonikum. Poté aplikuj moji maličkost dostatečně všude, kde chceš, abych Tě regeneroval a omlazoval. Nanášej mě pravidelně jako denní i noční intenzivní péči na pleť i tělo.

Pozor při vysokém tlaku! Zvyšuji nízký tlak!

„Zpevňovač“, to je má přezdívka, protože vypínám vrásky již od spodních vrstev.

Chceš se toulat po pahorcích Himalájí, přivonět si ke každému stromu a zažít ten slastný pocit uvolnění? Tak si mě nanes na pleť a já Tě provedu krajinou krásy a dokonalosti vždy, kdy se Ti zachce. Jsem totiž zpevňovač himalájského typu...co to znamená? Obsahuji esence z borovice a cedru, které po vklouznutí do Tvé pokožky začnou s tím největším úklidem za dobu existence Tvé krásné pleti.

Co umím?

Trápí Tě akné, uhry, pupínky nebo suchá až seboreická pokožka? To dokáži změnit! Začnu s detoxikací pokožky od spodu až nahoru a pak se pustím do jakýchkoliv neduh, které Tebe trápí. Jako dárek navíc ode mě dostaneš pleť vypnutou a hladkou, jako nekonečné planiny u hory Gumburunjan.

Moje povaha:

  • zpevňující - vypínám vrásky zevnitř
  • detoxikační - zabraňuji ukládání odpadových látek v kůži
  • aktivační - stimuluji buněčný metabolismus pro krásu pleti
  • omlazující - dokáži vykouzlit mladý vzhled Tvé pokožy

Krása - detoxikace pleti, akné, uhry, pupínky, seborea. Pomoc při odbourávání odpadových látek, vyčištění, projasnění avyhlazení pleti.  

Zdraví - mozek a nervová soustava, lymfatický systém, játra a tlusté střevo. 

Typ pleti - všechny typy pleti, zvláště pro pleť aknózní, při tvorbě lehkých pupínků, ekzémů a seborei.