Esenciální zpevňovač - Máta & Rozmarýna

Značka: Tarani

Esenciální zpevňovač Máta & Rozmarýna se zaměřením na detoxikaci pleti, vypnutí, vyhlazení a dodání mladistvého vzhledu. Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště unavená, bledá pleť se sklonem k tvorbě nečistot, černých teček, komedomů až drobných pupínků.

Dostupnost Skladem
Kód: 1125
650 Kč
Esenciální zpevňovač - Máta & Rozmarýna
Značka: Tarani

Jako první Tě obejme intenzivní aroma ostřejší máty následovaná jemnou vůní rozmarýnu, který celé dílo dokončí. Jemně proniknu do té nejspodnější vrstvy tvé pokožky a rozvířím tiché vody plné odpadních látek, které vyprovodím z Tvé pleti pryč do světa zapomnění. 

Jak mě použít?

Nejprve vyčisti pleť, můžeš ke mně použít i Embelikové Adstringentní Tonikum. Poté aplikuj moji maličkost dostatečně všude, kde chceš, abych Tě regeneroval a omlazoval. Nanášej mě pravidelně jako denní i noční intenzivní péči na pleť i tělo.

Pozor při vysokém tlaku! Zvyšuji nízký tlak!

„Zpevňovač“, to je má přezdívka, protože vypínám vrásky již od spodních vrstev.

Miluji Tvou pleť a Ty si ji také zamiluješ, až uvidíš, co s ní dokážu za triky. Kouzelným slůvkem vyvolám kompletní detoxikaci všech vrstev pokožky, aby mohla zářit a žít podle vlastních pravidel. Jediné, co k tomu potřebuji, jsi ty. Jediným dotekem se z tebe stane kouzelník s mocí upravovat tok energie ve Tvém těle a tak získá pokožka mladý vzhled, který si celou dobu přála.

Moje povaha:

  • zpevňující - vypínám vrásky zevnitř
  • detoxikační - zabraňuji ukládání odpadových látek v kůži
  • okysličující - podpořím okysličení všech vrstev pro šťavnatost pleti
  • aktivační - stimuluji buněčný metabolismus pro krásu pleti
  • omlazující - dokáži vykouzlit mladý vzhled Tvé pokožky

Krása - detoxikace pleti, oživení, okysličení a rozproudění energie. Dodání mladého vzhledu.

Zdraví - plíce a dýchací soustava, pohybová soustava, kardiovaskulární soustava. 

Typ pleti - všechny typy pleti, zvláště pro unavenou, bledou pleť se sklonem k tvorbě nečistot, černch teček, komedomů až drobných pupínků.