Esenciální zpevňovač - Máta & Rozmarýna

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Esenciální zpevňovač Máta & Rozmarýna se zaměřením na detoxikaci pleti, vypnutí, vyhlazení a dodání mladistvého vzhledu. Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště unavená, bledá pleť se sklonem k tvorbě nečistot, černých teček, komedomů až drobných pupínků.

Dostupnost Skladem
Kód: 1125
650 Kč
Esenciální zpevňovač - Máta & Rozmarýna
Neohodnoceno
Značka: Tarani

Jako první Tě obejme intenzivní aroma ostřejší máty následovaná jemnou vůní rozmarýnu, který celé dílo dokončí. Jemně proniknu do té nejspodnější vrstvy tvé pokožky a rozvířím tiché vody plné odpadních látek, které vyprovodím z Tvé pleti pryč do světa zapomnění. 

Jak mě použít?

Nejprve vyčisti pleť, můžeš ke mně použít i Embelikové Adstringentní Tonikum. Poté aplikuj moji maličkost dostatečně všude, kde chceš, abych Tě regeneroval a omlazoval. Nanášej mě pravidelně jako denní i noční intenzivní péči na pleť i tělo.

Pozor při vysokém tlaku! Zvyšuji nízký tlak!

„Zpevňovač“, to je má přezdívka, protože vypínám vrásky již od spodních vrstev.

Miluji Tvou pleť a Ty si ji také zamiluješ, až uvidíš, co s ní dokážu za triky. Kouzelným slůvkem vyvolám kompletní detoxikaci všech vrstev pokožky, aby mohla zářit a žít podle vlastních pravidel. Jediné, co k tomu potřebuji, jsi ty. Jediným dotekem se z tebe stane kouzelník s mocí upravovat tok energie ve Tvém těle a tak získá pokožka mladý vzhled, který si celou dobu přála.

Moje povaha:

  • zpevňující - vypínám vrásky zevnitř
  • detoxikační - zabraňuji ukládání odpadových látek v kůži
  • okysličující - podpořím okysličení všech vrstev pro šťavnatost pleti
  • aktivační - stimuluji buněčný metabolismus pro krásu pleti
  • omlazující - dokáži vykouzlit mladý vzhled Tvé pokožky

Krása - detoxikace pleti, oživení, okysličení a rozproudění energie. Dodání mladého vzhledu.

Zdraví - plíce a dýchací soustava, pohybová soustava, kardiovaskulární soustava. 

Typ pleti - všechny typy pleti, zvláště pro unavenou, bledou pleť se sklonem k tvorbě nečistot, černch teček, komedomů až drobných pupínků. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení