Regenerační mycí gel Citron grapefruit - 200 ml

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Regenerační mycí gel pro omlazení a regeneraci povadlé suché pleti, projasnění tmavých kruhů pod očima a úlevy od otoků v obličeji i na těle.

doporučeno: Doporučeno : suchá pleť, vrásky, kruhy pod očima, otoky způsobené oslabením ledvin

Dostupnost Skladem
Kód: 786
575 Kč
Regenerační mycí gel Citron grapefruit - 200 ml
Neohodnoceno
Značka: Tarani

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Lze jej používat jak na tělo, tak na pleť ráno po probuzení či večer po odlíčení. Krouživými pohyby vmasírujte do vlhké pokožky a následně opláchněte. Blahodárně působí také na ženy v těhotenství. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu CITRON & GRAPEFRUIT.

 

PŮSOBENÍ ESENCÍ:

Citron & Grepefruit - tyto esence jsou výborné pro správnou funkci ledvin a celé močové soustavy. Pomáhají odbourávat kyselinu močovou z organismu a ulevují od otoků. Působí lehkost a svěžest. Stimulují krevní oběh a pomáhají odbourávat toxiny z krevního řečiště. Pomáhají vylučovacímu systému zbavovat se anorganických toxinů (těžké kovy, herbicidy, chemikálie, drogy apod.), které pokud v těle zůstávají, způsobují zvápenatělé usazeniny v tkáních a orgánech, které dále mohou negativně ovlivnit degenerativní změny na buněčné úrovni. Složení účinných látek obsažených v tomto mycím gelu má pro organismus antibakteriální, antiseptické, antimykózní, antidepresivní, antistresové, anticelulitní, acidobazické, antirevmatické, protisklerotické, protirakovinné a antitrombotické účinky.

ÚČINEK ESENCÍ NA TĚLO:

Velmi dobře působí v případě výskytu celulitidy. Zpevňuje pokožku a vrací ji její pružnost, hebkost i zdravý, svěží vzhled. Navíc podporuje metabolismus, zdravou funkci ledvin, podporuje správnou funkci lymfatického systému a tím odvádění přebytečné vody v těle, která způsobuje vznik otoků. Po použití navodí svěží pocit.

ÚČINEK ESENCÍ NA PLEŤ:

Vypíná a vyživuje pokožku pleti a zamezuje vzniku vrásek, bradavic, otoků, ztráty pružnosti pokožky, projasní tmavé kruhy pod očima, vyčistí póry, zbaví Vás černých teček a zajistí svěžest.

ÚČINEK ESENCÍ NA PSYCHIKU:

Vitalizující mycí gel Citron & Grapefruit působí příznivě proti depresím, únavovém syndromu, lítostivým stavům, snižuje pocit zloby i zoufalství a zvyšuje soustředěnost.

BYLINY PŮSOBÍ NA:

Ledviny a močovou soustavu, lymfatický a kardiovaskulární systém, metabolismus tuků a kožní aparát.

SLOŽENÍ:

Himalayan Aqua, Citrus Medica (Peel) Seed Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil, Glycerol, Sodium Lactate, Sodium Lauryl Ether Sulphate, Sodium Chloride, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Natural Fragrance.