REGENERAČNÍ SŮL - MÁTA ROZMARÝNA - 500 g

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Epsomská sůl s esenciálními oleji na pohybový aparát, nervová soustavu, plíce a dýchací soustavu.

Dostupnost Skladem
Kód: 404
999 Kč
REGENERAČNÍ SŮL - MÁTA ROZMARÝNA - 500 g
Neohodnoceno
Značka: Tarani

Charakteristika:

Stimuluje nervovou soustavu a mozek k lepší bdělosti a koncentraci. Koupele se doporučují při problémech s pohybovým aparátem, namožení svalů, vazů, šlach a regeneraci kosterní tkáně. Nedoporučuje se při vysokém tlaku, těhotenství, epilepsii.

Způsob použití:

Tato detoxikační  sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

Působení esencí:

Máta & Rozmarýna - tato kombinace je vhodná k vitalizaci, regeneraci a povzbuzení. Její osvěžující vůně navozuje pocit svěžesti, lehkosti a uvolnění. Stimuluje nervovou soustavu a mozek k lepší bdělosti a koncentraci. Koupel je výborná pro vzpružení a navození dobré nálady a veselosti.

Působení esencí na tělo:

Výborné výsledky se dostavují při problémech s pohybovým aparátem, namožení svalů, vazů, šlach a regeneraci kosterní tkáně. Pomáhá ulevit bolavým nateklým kloubům a rozličným jiným problémům s celým pohybovým aparátem. Působí velmi dobře při nachlazení a chřipce, kdy pomáhá ulevit od bolesti a horečky. Působí protizánětlivě a pomáhají detoxikovat tělo od toxinů, které se akumulují zvláště v pohybovém aparátu nebo dýchacím systému.

Působení esencí na pleť:

Pro své antibakteriální, antimykotické, virostatické a adstringentní účinky se doporučuje u aknózní pleti, mastné pleti, ekzémech a lupence.

Byliny působí na:

Pohybový aparát, dýchací aparát, kožní aparát, imunitní systém, kardiovaskulární systém a nervovou soustavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Gramáž: 500 g