SANTALOVÁ STIMULAČNÍ MASKA - 50 g

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Zesílení imunity pro citlivou pleť, pleťová stimulace a podpora tvorby nových buněk.

Dostupnost Skladem
Kód: 566
425 Kč
SANTALOVÁ STIMULAČNÍ MASKA - 50 g
Neohodnoceno
Značka: Tarani

Charakteristika:

Zesílení imunity pro citlivou pleť, pleťová stimulace a podpora tvorby nových buněk.

Působení:

 Výživná maska se santálovým olejem činí mladou pleť dokonalou. Jemně čistí póry, pomáhá při její výživě a zachovává ji tak stále vypnutou, projasněnou a mladistvě svěží. Bylinné extrakty a výživné oleje podporují odtok škodlivých látek, tím zamezují ukládání odpadových (toxických) látek v pleti. Je velmi prospěšná pro stresující pleť ve znečištěném městském prostředí. Navrací unavené pleti její přirozenou svěžest a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.

Působení na psychiku:

Afrodiziakální, uklidňující, uvolňující, citově ohřívací, mírnící deprese, u žen eroticky stimulují, rozveselují.

Způsob použití:

Naneste na předem očištěnou, mírně navlhčenou pleť, vyhněte se očním partiím. Nechte 15 - 20 minut působit, pak smyjte vodou (aplikujte dle potřeby), je vhodná k denní aplikaci. Je vhodná pro přecitlivělou pleť, kde je důraz kladen na posílení vnitřních funkcí pleti. Ajurvédské byliny povzbuzují vnitřní orgány, které přímo souvisejí s pleťovou přecitlivělostí. Pleť je potřeba nejprve zharmonizovat, obnovit vnitřní tok energií, a tím pozitivně ovlivnit nejen funkce vnitřních orgánů, ale i psychickou stránku. O to se starají esence obsažené v této masce. Navozují radost ze života a pomáhají projevit vnitřní i vnější krásu ženy.

Výsledný efekt:

Perfektní, jemná pleť bez zbytečných flíčků, vyrážek a podráždění, s obnoveným imunitním systémem v pleti.

Složení:

Kaolin, Gopichand, santalový olej, slunečnicový olej, hořčičný olej, extrakt z kurkumy, rostlinný glycerín, med, palmový vosk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky a peelingy
Gramáž: 50 g