VITALIZUJÍCÍ MYCÍ GEL - BAZALKA LEVANDULE - 200 ml

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Vitalizující a detoxikační mycí gel pleť detoxikuje, dodává zdravý a hladký vzhled. Určený pro pleť i tělo. Stahuje rozšířené póry a zjemňuje strukturu pleti. Zklidňuje nervovou soustavu a dýchací soustavu. Všechny typy pleti obzvláště pleť problematickou

Dostupnost Skladem
Kód: 641
575 Kč
VITALIZUJÍCÍ MYCÍ GEL - BAZALKA LEVANDULE - 200 ml
Neohodnoceno
Značka: Tarani

Charakteristika:

Vitalizující mycí gel na akné a lifting.

Výrazný účinek na zpevnění a zjemnění struktury pleti, odstranění přetrvávajících zánětlivých procesů a jizviček po akné. Mycí gely Tarani obsahují účinné složky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou. Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu Levandule & Bazalka. Jsou optimálně pěnivé. Jejich složení je voleno tak, aby pokožka uchovávala svoji hydrataci.

Způsob použití:

Vhodné k odstranění make-upu a nečistot. Aplikujte na mytí tváře i těla, již při povrchovém čištění je zde výrazný zpevňující a regenerační účinek.

Levandule & Bazalka:

Nedoporučujeme při nízkém tlaku! Zklidňuje a také harmonizuje činnosti autoimunitního a centrálního nervového systému. Doporučuje se při úzkostech, neurastenii, ztrátě vědomí, zrychleném bušení srdce, nespavosti a obecně při psychosomatických onemocněních.

Složení:

Himalayan Aqua, Lavandula Augustifolia ( Lavender) Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Oil, Sodium Lauryl Ether Sulphate, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Food Colour.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Objem: 200 ml