VITALIZUJÍCÍ MYCÍ GEL - JASMÍN SANTAL - 200 ml

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Vitalizující zklidňující mycí gel.  Vyhlazuje, vypíná, oživuje a dodává zdravý vzhled. Určený pro mytí obličeje i těla. Uchvátí vás vůní santalu a jasmínu

 

Dostupnost Skladem
Kód: 644
575 Kč
VITALIZUJÍCÍ MYCÍ GEL - JASMÍN SANTAL - 200 ml
Neohodnoceno
Značka: Tarani

Charakteristika:

Vitalizující zklidňující mycí gel.

Úprava citlivé, stresem zatížené pleti. Mycí gely Tarani obsahují účinné složky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou. Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu Santal & Jasmín. Jsou optimálně pěnivé. Jejich složení je voleno tak, aby pokožka uchovávala svoji hydrataci.

Způsob použití:

Vhodné k odstranění make-upu a nečistot. Aplikujte na mytí tváře i těla, již při povrchovém čištění je zde výrazný zpevňující a regenerační účinek.

Santal & Jasmín:

Nepoužívat v těhotenství, až v posledním měsíci před porodem. Často používaná při depresích ze svého vzhledu, nepřijetí ženství, potlačování přirozených žádostí, frigiditě, anorexii, bulímii, citovém vyprahnutí.

Složení:

Himalayan Aqua,Santalum Album (Sandal) Oil, Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Oil, Sodium Lauryl Ether Sulphate, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Chloride, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Food Colour.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Objem: 200 ml