VLASOVÉ SÉRUM - BHRINGRAJ (LESK OBJEM) - 100 ml

Značka: Tarani

Regenerační olej Bhringraj doporučujeme použít nejen na vlasovou pokožku pro větší výživu, objem a lesk vlasů, ale také terapeuticky na celý obličej i tělo. Projasňuje, regeneruje a omlazuje pleť. Eliminuje pigmentace, pihy, bradavice a sjednocuje tón pleti. Ozdravuje vlasový stvol, vyživuje kořínky a zlepšuje strukturu vlasu.

Dostupnost Skladem
Kód: 1308
725 Kč
VLASOVÉ SÉRUM - BHRINGRAJ (LESK OBJEM) - 100 ml
Značka: Tarani

Určeno pro všechny typy vlasů i pleti.

Co umím?

Jsou vlasy zplihlé? Nevýrazné? Chybí  objem?  Mezi mé přednosti patří extrakt z byliny Bhringraj a Sezamový olej. Ty se propletou s Tvými vlasy a vytvoří dokonalou souhru ozdravných a detoxikačních procesů. 

Jak sérum použít?

Nanášej mě vždy 2x týdně, nejlépe na noc. Aplikuj po celé délce vlasů, vmasíruj mě i do pokožky hlavy a následně si hlavu zabal do ručníku. Ráno si vlasy opláchni a nanes Tvůj oblíbený šampón & kondicionér. Pouze tak dosáhneš nejlepších výsledků.

Kdo mě má rád ?

Nejčastěji mě najdeš ponořeného na pokožce a ve stvolu vlasů bez objemu, suchých a bez lesku. Může mě používat i hlava, které vlasy jsou oslabené nebo potřebují dodat nějakou tu výživu pro obohacení již dostatečného objemu a lesku.

V hlavní roli:

Himalájská voda, Sezamový olej, Bhringraj, Přírodní skvalen, Tocopherol.

Složení:

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Eclipta Alba (Bhringraj) Extract, Vegetable Squalene, Tocopherol, Natural Fragrance.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Objem: 100 ml