Zpevnění pokožky s Tarani - balíček 1

Neohodnoceno
Značka: Tarani

Naše pokožka celého těla už volá po naší pozornosti a péči! Proto jsme pro vás připravili ověřené produkty do balíčků abychom vám usnadnili práci při sestavování péče. Dopravu máte od nás zdarma a slevu 5 %.

Dostupnost Skladem
Kód: 1359
2 344 Kč –5 % 2 227 Kč
Zpevnění pokožky s Tarani - balíček 1
Neohodnoceno
Značka: Tarani
454D3F7F 7587 478C 99AE C66D1E08A270
Novinka
Doprava zdarma 2 344 Kč –5 %

V balíčku Zpevnění pokožky s Tarani 1 jsme připravili základní péči pro celou oblast těla. Produkty jsou samozřejmě vhodné jak pro tělo tak obličej.  

Balíček obsahuje stimulační a zpevňující sérum Skinele 200 ml, https://obchod.perfectyou.cz/skinele-serum-stimulacni-serum/ vitalizující emulzi Citron Grapefruit 200 ml https://obchod.perfectyou.cz/vitalizujici-emulze-citron-grapefruit-200-ml/  

a epsomskou detoxikační sůl Limetka https://obchod.perfectyou.cz/detoxikacni-sul-limetka-500-g/.

Kombinací a použítím těchto vybraných produktů s aktivními přírodními látkami  podpoříte přirozený detoxikační proces v těle, vylučovací soustavu, lymfatický systém a podpoříme tvorbu kolagenu. 

Použití :

Epsomskou sůl Limetka použijeme buď jako koupel ve vaně (množství 3 polévkové lžíce) nebo smícháním s mycím gelem jako peeling celého těla ve sprše (1 lžíce soli). Po důkladném promasírování těla sůl opláchneme a následně natřeme celé tělo emulzí Citron Grapefruit, kterou smícháme se sérem Skinele. Výsledkem je úžasný pocit svěžesti, zrychlení metabolismu a neskutečně krásná svěží vůně citrusů. TIP ! Ráno použijte na tělo pouze emulzi, která nemastí a můžete jít rovnou do procesu. Večer kombinujte se Skinele.

Skinele je také velmi vhodné pro masáž obličeje. V případě dotazů se ptejte, rádi odpovíme.