Oznamujeme dovolenou v termínu od 2.7.-8.7. všechny objednávku přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 9.7. Děkujeme

Esenciální pleťový krém Černý rybíz

Značka: Tarani

Esenciální zpevňovač s vůní černého rybízu se zaměřením na kuperózu neboli popraskané žilky začervenání, sjednocení tónu pleti, vypnutí a vyhlazení. Kombinujte s emulzí nebo sérem Černý rybíz.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 1122
650 Kč
Esenciální pleťový krém Černý rybíz
Značka: Tarani

Dej sbohem popraskaným žilkám!

Dotkneš se mě a už nikdy více nebudeš chtít nikoho jiného! Jsem tvárný, jemný a nekonečně omlazující zpevňovač, jehož dokonalá vůně nastartuje Tvůj den a večer Tě uspí na vlnách ovocné svěžesti. Vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pleť tenkou se sklonem k začervenání a tvorbě popraskaných žilek.

Jak mě použít?

Nejprve vyčisti pleť, můžeš ke mně použít i Zklidňující tonikum Růže a Okurka. Poté aplikuj moji maličkost dostatečně všude, kde chceš, abych Tě regeneroval a omlazoval. Nanášej mě pravidelně jako denní i noční intenzivní péči na pleť i tělo.

Něco o mně

Miluji Tvou pleť a Ty si ji také zamiluješ, až uvidíš, co s ní dokážu za kouzla. Zastavím tvorbu a spustím regeneraci popraskaných žilek a budu Ti stát vždy po boku, když bude potřeba eliminovat začervenání pleti všeho druhu. Obsahuji totiž účinnou esenci z černého rybízu, který Ti předá vlastnost svých plodů, čímž je šťavnatost a plnost bez jakýchkoliv vad.

Moje povaha:

  • zpevňující - vypínám vrásky zevnitř
  • detoxikační - zabraňuji ukládání odpadových látek v kůži
  • sjednocující - sjednotím tón pleti
  • aktivační - eliminuji začervenání a kuperózu
  • omlazující - dokáži vykouzlit mladý vzhled Tvé pokožky

Co umím?

Stále musím něco vypínat, vyhlazovat, omlazovat a vylaďovat. Ano, přesně tak. Jedu na plné pecky! Navíc Ti pomohu vrátit přirozenou krásu tím, že zamezím tvorbě kuperózy, začervenání a sjednotím tón pleti, aby zářila za každé situace.

Krása - eliminace začervenání, popraskaných žilek (kuperózy), sjednocení tónu pleti, zpevnění a vypnutí pleti. 

Zdraví - kardiovaskulární systém, srdce, cévní, žilní systém, eliminace popraskaných žilek, zánětu žil, otoků nohou a tvorby hematomů. 

Typ pleti - všechny tpy pleti, zvláště pro pleť tenkou se skolem k začervenání a tvorbě popraskaných žilek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
typ pleti: citlivá, popraskané žílky
Položka byla vyprodána…