Detoxikační soli

Působení solí při detoxikaci

Soli svým složením výrazně napomáhají při detoxikačních procesech v organismu. Tarani nabízí širokou škálu detoxikačních solí a očistné procedury s těmito solemi můžete zahrnout do každodenní péče (nejen) o své tělo.

Při koupeli ve vaně s tímto solno-esenciálním roztokem dochází prostřednictvím osmózy k výměně minerálních látek s vnitřním prostředím lidského organismu. Póry se otevírají, vyplavují jedovaté zplodiny (toxiny) a přitahují minerální látky. Esenciální oleje účinek stupňují a zároveň molekuly s esencí se prostřednictvím osmotického tlaku dostávají přes kožní póry do organismu během několika minut. Tak se dostávají aktivní látky do krevního řečiště a lymfy, kde mohou patřičně pomáhat imunitním a vylučovacím systémům. Soli používáme také při inhalacích, které blahodárně působí na náš dýchací aparát, čistí dýchací cesty, dutiny, uvolňují napětí v hlavě a krásně pročistí plet.

Tarani soli vybíráme dle toho, jaké problémy, symptomy či diagnózy řešíme:

DETOXIKAČNÍ SŮL HIMALÁJSKÉ BYLINY (500 g) - nervový systém, mozek, lymfatický systém.

DETOXIKAČNÍ SŮL RŮŽE (500 g) - nervový systém, hormonální systém, zažívací systém, játra a slezina, kožní aparát.

DETOXIKAČNÍ SŮL LIMETKA (500 g) - vylučovací systém, ledviny, močový měchýř.

DETOXIKAČNÍ SŮL CITRON & GRAPEFRUIT (500 g) - ledviny a močová soustava, lymfatický a kardiovaskulární systém, metabolismus tuků a kožní aparát.

DETOXIKAČNÍ SŮL JASMÍN & SANTAL (500 g) - reprodukční orgány ženy (pochva, děloha, vaječníky) a reprodukční orgány muže (varlata, prostata).

DETOXIKAČNÍ SŮL MÁTA & ROZMARÝNA (500 g) - pohybový aparát, dýchací aparát, kožní aparát, imunitní systém, kardiovaskulární systém a nervovou soustava.

DETOXIKAČNÍ SŮL ČERNÝ RYBÍZ (500 g) - kardiovaskulární systém, nervovou soustava,  buněčný metabolismus (podporují látkovou výměnu a čistí krev).

DETOXIKAČNÍ ANTISTRESOVÁ SŮL BAZALKA & LEVANDULE (500 g) -  pohybový aparát, nervový systém.

Výsledný efekt

Pozitivní výsledky esenciálních solí na lidské tělo jsou spojením vysoké koncentrace bylinných esencí a hořčíku. Hořčíku má drtivá většina lidí naprostý nedostatek a esenciální oleje, které používáme, se vyznačují nejvyšším stupněm čistoty výroby.

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Cena

9991000
19991000

Značky

Položek k zobrazení: 10
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - CITRON GRAPEFRUIT 500 g
Tip
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálními oleji Citronu a Grapefruitu pro posílení ledvin, močových cest a močového měchýře

Kód: 398
DD338D2F D482 4300 B196 5B9ADB588D95
999 Kč

Hořlavá síla plná jemnosti pro vaši pokožku rozproudí tok energie a dodá tolik potřebnou harmonii všem vrstvám pleti a metabolickým pochodům.

Kód: 1725
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - HIMALÁJSKÉ BYLINY 500 g
Tip
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálními oleji na nervový a lymfatický systém, mozek. Používáme také ve sprše pro revitalizaci těla smícháním jedné lžičky soli a mycího gelu.

Kód: 383
EPSOMSKÁ SŮL - LEVANDULE BAZALKA 500 g
Tip
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálními oleji levandule a bazalky. Používáme také ve sprše pro revitalizaci těla smícháním jedné lžičky soli a mycího gelu.  

Kód: 395
EPSOMSKÁ SŮL - LIMETKA - 500 g
Tip
999 Kč

Espomská sůl s esenciálními oleji pro vylučovací soustavu a močový měchýř. Používáme také ve sprše pro revitalizaci těla smícháním jedné lžičky soli a mycího gelu.

Kód: 389
Tarani REGENERAČNÍ SŮL - MÁTA ROZMARÝNA - 500 g
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálními oleji na pohybový aparát, nervová soustavu, plíce a dýchací soustavu.

Kód: 404
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - RŮŽE 500 g
Tip
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálním olejem růže stolisté.  Používáme také ve sprše pro revitalizaci těla smícháním jedné lžičky soli a mycího gelu.

Kód: 392
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - JASMÍN SANTAL - 500 g
Tip
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálními oleji santalu a jasmínu. K dennímu použití také ve sprše kdy smícháme 1 lžičku soli s trochou mycího gelu, tělo promasírujeme a opláchneme.

Kód: 401
REGENERAČNÍ SŮL - ČERNÝ RYBÍZ 500 g
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálním olejem Černý rybíz. 

Kód: 407
EPSOMSKÁ SŮL RŮŽE & LIMETKA - 500 g
999 Kč

Epsomská sůl s esenciálními oleji růže stolisté a limetky.

Kód: 2010