Šaty

Krátké plážové šaty Agra Kaftan
1 755 Kč

Krátké plážové šaty Agra Kaftan jsou velice příjemné na tělo v horkých letních dnech. Jednoduše obléknete přes hlavu a jdete.

Kód: 87/ONE
Krásné letní šaty Capri Dress
1 950 Kč

Krásné letní šaty Capri Dress vás v v dlouhých teplých večerech chladí a na těle je téměř necítíte. Šaty stáhnete podle potřeby pod prsy i za krkem šňůrkami s ozdobnými střapci....

Kód: 72/ONE
Havana Dress v krátké variantě
1 950 Kč

Havana Dress v krátké variantě v několika barevných vzorech. Díky dlouhým pruhům látky uvážete několik variant ať už tenká ramínka nebo rukávky podle potřeby a nálady.

Kód: 90/ONE
Krásné, ženské, rozevláté zkrátka sexy šaty Havana
2 195 Kč

Krásné, ženské, rozevláté zkrátka sexy šaty Havana. Multifunkční vázání, které vytvoří z vašich šatů na ramínka jedním pohybem šaty s rukávem.

Kód: 81/ONE
Nádherné hedvábné šaty Mykonos
2 195 Kč

Nádherné hedvábné šaty Mykonos, ve kterých vynikne vaše ženskost. Perfektní délka pro ženy s výškou od 168 cm. Na výběr v několika barevných vzorech.

Kód: 78/ONE
Ženskost v podobě šatů Puglia
2 195 Kč

Šaty Puglia zvýrazní vaši rafinovanou ženskost.  Díky hedvábí jsou lehoučké s rozparkem po obou stranách těla, výstřihem do "V" vepředu i vzadu na zavázání za krkem. 

Kód: 69/ONE
Lehký, sexy ženský hedvábný overal San Diego
1 450 Kč

Lehký, sexy ženský hedvábný overal s dlouhým rukávem. 

Kód: 84/S/M2
Krásné šaty Santorini v kratší verzi
2 095 Kč

Šaty Santorini v kratší verzi jsou super tip pro celodenní nošení a přesto jste v nich nepřehlédnutelná. Možnost asymetrického nošení i vázání podle vaší fantazie. Vlají krásně...

Kód: 75/ONE
Krásné  ženské rozevláté letní šaty s volánem
2 195 Kč

Krásné  ženské rozevláté letní šaty s volánem ve kterých budete k nepřehlédnutí. Santorini jsou multifunkční! Můžete je nosit také asymetricky a vázat na několik možných...

Kód: 57/ZEL
9 položek celkem