ALOE VERA GEL

Značka: Tarani

Okamžité oživení podrážděné a dehydrované pleti. Tento gel je základní hydratace pro vaši pokožku. Spolu s pěstícím krémem vytvoří skělou dvojici v péči o pleť.

v objemu 50 a 200 ml

 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 450/50 450/200 Zvolte variantu
500 Kč 1 400 Kč od 500 Kč
ALOE VERA GEL
Značka: Tarani

Charakteristika:

Okamžité oživení podrážděné a dehydrované pleti.

Působení:

Aloe Vera neboli Aloe pravé, které se používá při výrobě Tarani terapeutických produktů, obsahuje velké množství cenných minerálů, sacharidů, vitamínů, enzymů, biostimulátorů, aminokyselin, rostlinných glykosidů a dalších živin. V tomto produktu je koncentrovaný gel Aloe Vera. Je rekonstituován a stabilizován k prevenci a léčbě pleti podrážděné stresem, znečištěným  životním prostředím, sluncem, mrazem a jinými negativními vlivy, které na ni působí. Podporuje výživu a regeneraci pleti. Pomáhá obnovovat vnitřní strukturu pleti, vypíná a vyhlazuje drobné nerovnosti. Neobsahuje žádné příměsi ani oleje.

Ochrana proti slunci, mrazu, UV záření. Ochrana proti znečištění zevními vlivy. Pomocný prostředek při detoxifikaci pleti. Okamžitý zklidňující a zjemňující gel po holení, depilaci. Ochranná a léčebná hydratace pro mastnou problémovou pleť. Zlepšení stavu přecitlivělé, alergizující, podrážděné, spálené, omrzlé pleti, nebo mírné vyrážky.

Způsob použití:

Nanášejte vždy jako podklad pod krém Tarani (nedoporučuje se kombinovat s jinou značkou), jemně vklepejte do pleti. Gel je vhodný pro denní i noční ošetření.

Hlavní složky:

Gel Aloe Vera, med a rostlinný glycerin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy a gely
Gramáž: 50 g