Jemný oční krém Ekseption ULTIM-EYES CREAM - 30ml

Značka: Ekseption

  Jemný oční krém s kyselinou laktobionovou Je určený pro intenzivní péči o oční okolí.  

Dostupnost Skladem
Kód: 1301
1 160 Kč
Jemný oční krém Ekseption ULTIM-EYES CREAM - 30ml
Značka: Ekseption

Jemný oční krém s kyselinou laktobionovou

Je určený pro intenzivní péči o oční okolí.  Krém obsahuje kyselinu laktobionovou a aktivní komplex unirepair T-43, který vyživuje, regeneruje, vyhlazuje a revitalizuje pleť. Slouží jako antioxidant, proti zarudnutí i jako ochrana vůči UV záření. Specificky se zaměřuje na tři první viditelné příznaky stárnutí - ztrátu vlhkosti, povolenou pleť a poškození volnými radikály. Krém ultim-eyes také zlepšuje vzhled otoků pod očima. Díky kyselině laktobionové bojuje s tmavými kruhy pod očima. 

Vlastnosti:

  • redukuje mimické vrásky, váčky pod očima a tmavé kruhy
  • rozjasňuje pleť

Použití: dvakrát denně, krém aplikujte v okolí očí. Jelikož krém obsahuje kyselinu laktobionovou, používejte s opatrností (nenanášejte blízko k řasám).

Doplňkové parametry

Kategorie: Oční péče
typ pleti: všechny typy pleti, vrásky
kod zboží: 1301
Objem: 30 ml

Ekseption je profesionální kosmetika péče o pleť pro skutečné profesionály, proto s ní také pracujeme v našem salonu http://www.perfectyou.cz/v Brně. Všechny produkty jsou založené na organických kyselinách v synergii s dalšími výkonnými aktivními přísadami. Ekseption znamená „výjimečný“ a každý produkt je skutečně jedinečný: má optimální PH, inovativní vědecky ověřené složení, viditelné výsledky, omlazení pleti a především celkovou bezpečnost pro zdraví pokožky.