KRÉM NA POPRSÍ A DEKOLT - 200 g

Značka: Tarani

Krém pro zpevnění a zvětšení poprsí. Přirozeně pevnější, plnější a větší poprsí bez vedlejších účinků.

 • TARANI krém napodobuje účinek těhotenství, a tím zvyšuje přirozené zvětšení prsů.
 • Tajemství účinku tkví také v cílené stimulaci výživy prsní tkáně a zvýšení svalového tonusu.

 

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 584
1 695 Kč
KRÉM NA POPRSÍ A DEKOLT - 200 g
Značka: Tarani

Charakteristika:

Je vhodný pro ženy všech věkových kategorií jako denní i noční péče nejen v okolí dekoltu a poprsí, ale také jaké celotělový krém, pro zdraví a krásu. Obsahuje účinné složky, které stimulují tvorbu kolagenu, elastinu a rostlinné fytoestrogeny udržují ženské tělo stále mladistvé a svěží. Byliny k vnitřnímu užití vhodné pro zvětšení a zpevnění poprsí: Pretty Woman a Tarafertility.

Způsob použití:

Nanáší se pravidelně, to znamená každý den, nejlépe ráno i večer. Ano, musíme mazat, vtírat každý den, aby účinné byliny stimulovaly ženské tělo k lepší výkonosti. Výsledky budou vidět již za dva,tři měsíce každodenního používání. Ovšem nejlepší výsledky jsou při pravidelné péči, která trvá delší dobu. Regenerace je komplexní záležitost lidského těla a souvisí s více systémy.

Účinky:

Způsobí rozšíření a další zadržování vody v prsech, díky čemuž prsa ZPEVNÍ a ZVĚTŠÍ. Obsahují také mimo jiné účinné látky například stimulující esenciální oleje s IZOFLAVONY.

Působení:

Fytoestrogeny stimulují prsa a zvyšují jejich prokrvení a vyvolávají pocit plnosti. Působí několik dní a jeho účinky se zvyšují pravidelným každodenním používáním. Fytoestrogeny jsou rostlinné látky a neobsahují žádné hormony nebo živočišné látky. Velmi dobře se využívají jako bezpečné bylinné látky při rozličných hormonálních poruchách, jako je nepravidelná menstruace, neplodnost, nebo v klimateriu ( návaly horka, pocení, bušení srdce, únava, poruchy spánku, a další) a při předcházení osteoporózy.

Výsledný efekt:

Přiozeně pevnější, plnější a větší poprsí, to vše bez vedlejších účinků. Tato metoda je jednoduchá, bezbolestná a přitom tisíce let odzkoušená - ovšem námi teprve objevená.

Složení:

Himalayan Aqua, Hellianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Methi Seed (Fenugreek) Extract, Cetostearyl Alcohol, Caprylic Capric Triglyceride, Wild Yam (Discorea) Extract, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil, Withania Som Nifera (Ashwagadha) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Americana (Avocado) Oil, Matricaria Chamomilla (Chamomile) extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Oil, Pottasium Sorbate, Sorbic Acid, Benzoic Acid, Tocopherol.

Proč Tarani KRÉM NA POPRSÍ A DEKOLT?

Je zcela přírodní, na rostlinné bázi.

Je bezpečný, nemá žádné vedlejší účinky na pleť ani tělo.

Neobsahuje: Parabeny, Kortikoidy, Chemickou pardemaci, Ženské hormony,...

Aplikuje se v pohodě domova - bez vyrušování.

Je mnohem levnější a snazší než nákladné chirurgické zákroky.

Přirozeně zpevňuje a pozvedává poprsí.

 

Co neobsahuje

Krém na poprsí a dekolt neobsahuje:

 • Parabeny
 • Phenoxyethanol
 • Kortikoidy
 • Ženské hormony
 • Chemickou parfemaci
 • Lanolin
 • Živočišné tuky
 • PEGy

Doporučuje se

 1. Pro dívky od 11 let věku jako bezpečná podpora zdravého vývinu prsní žlázy a plného a pevného tvaru prsou ve vyšším věku.
 2. Pro mladé dívky a ženy, které si chtějí udržet co nejdéle krásná a pevná prsa.
 3. Pro ženy v období po porodu jako rekonvalescenci prsní žlázy a předcházení ztráty hydratace v prsních buňkách. Byliny obsažené v krému stimulují tvorbu mateřského mléka a pomáhají udržovat prsní žlázu aktivní.
 4. Pro všechny ženy, které potřebují obnovit ztrátu elasticity, plnosti a pevnosti poprsí. Mají nedostatek kvalitních prsních buněk a ztrácejí v prsou hydrataci.
 5. Pro ženy v období menopauzy, kdy žena ztrácí hormonální aktivitu a chce si udržet pevnost, plnost poprsí, a také kontrolovat  nadměrnou suchost, povadnutí dekoltu a ztenčenou kůži v oblasti prsou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy a gely
Gramáž: 200 g