Meso Lift Cream - Liftingový noční krém 50 ml

Značka: Fusion

Silný liftingový noční krém pro každodenní použití. Aktivní výživný liftingový krém proti hlubokým vráskám s účinnými látkami získanými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. 

Dostupnost Skladem
Kód: 1793
1 980 Kč –10 % 1 780 Kč
Meso Lift Cream - Liftingový noční krém 50 ml
Značka: Fusion
Meso Lift Cream - Liftingový noční krém 50 ml
Doprava zdarma 1 980 Kč –10 %

Kompletní specifikace

Aktivní výživný liftingový krém proti hlubokým vráskám s účinnými látkami získanými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Působí na buněčné úrovni v hlubokých vrstvách kůže, kde aktivuje omlazující mechanismy. Kombinace obnovujících látek přináší rovnoměrnější barvu pleti a mladistvější vzhled. Noční krém je určen pro obnovu kolagenu a je vhodný pro ženy se zralou pletí. Obsažené složky pronikají do hlubokých vrstev pokožky, kde pomáhají udržet hydrataci. MESO LIFT CREAM je bohatý na vyživující a revitalizační látky, jako 5 peptidů (sh-Oligopeptide-1, sh-Ologopeptide-2, sh Polipeptide-1, sh-Polipeptide-9, sh-Polipeptide-11), bacillus fermenty, fytoestrogeny, kyselina listová, která aktivuje biosyntézu kolagenu a zvyšuje hladinu draslíku v buňkách zlepšujících buněčnou retenci vody.

Vlastnosti:

  • omlazuje a obnovuje pleť
  • redukuje vrásky a předchází jejich vzniku
  • zpevňuje a regeneruje pokožku
  • aktivně působí proti projevům stárnutí pleti
  • vypíná a pozvedá kontury obličeje

Použití:  krém aplikujte na odlíčený obličej, krk a dekolt a krouživými pohyby, směrem nahoru, vmasírujte do pokožky. Nenanášejte noční krém na oční víčka.

 

Španělská značka FUSION MESO vyvíjí profesionální kosmetické produkty FUSION MESO a je jedním ze světových lídrů v mezoterapii. Portfolio značky zahrnuje sterilní ampule pro mezoterapii se kterými pracujeme v našem salonu v Brně a produkty domácí péče pro následné ošetření pleti.