Noční sérum - Ekseption - PHA ACTIVATOR - 30ml

Značka: Ekseption

Noční sérum-aktivátor s poly-hydroxykyselinami na zlepšení kvality pleti a její regeneraci

Dostupnost Skladem
Kód: 1302
1 190 Kč
Noční sérum - Ekseption - PHA ACTIVATOR - 30ml
Značka: Ekseption

Noční sérum-aktivátor s poly-hydroxykyselinami na zlepšení kvality pleti a její regeneraci.

Noční aktivátor vyvinutý k postupnému snižování pH pokožky zároveň exfoliuje, doplňuje vlhkost, zmenšuje pigmentaci a zanechává pokožku hladkou a zářivou. Pha aktivátor je revoluční krém-serum na zlepšení kvality pokožky a její regeneraci. Využívá exkluzivní technologii a skládá se z kyselin, enzymů a aktivních složek. Je to velmi účinný přípravek na obnovu a exfoliaci pokožky, zmenšení pigmentace a navrácení rovnováhy pH pleti. Na ochranu pokožky před poškozením způsobovaným UV zářením se musí kombinovat s denním krémem all-day shield.

Vlastnosti:

  • snižuje pH
  • snižuje aktivitu melanocytu
  • regeneruje a hydratuje
  • prevence fotostárnutí

Použití: aktivator aplikujte na odlíčený obličej, krk a dekolt po dobu 5 až 6 týdnů. Kombinujte s nocní krémem a ráno s denním krémem all-day shield

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekseption
Objem: 30
typ pleti: všechny typy pleti
potřeby pleti: vrásky, pigmentace, hydratace

Ekseption je profesionální kosmetika péče o pleť pro skutečné profesionály, proto s ní také pracujeme v našem salonu http://www.perfectyou.cz/v Brně. Všechny produkty jsou založené na organických kyselinách v synergii s dalšími výkonnými aktivními přísadami. Ekseption znamená „výjimečný“ a každý produkt je skutečně jedinečný: má optimální PH, inovativní vědecky ověřené složení, viditelné výsledky, omlazení pleti a především celkovou bezpečnost pro zdraví pokožky.