Oznamujeme dovolenou v termínu od 2.7.-8.7. všechny objednávku přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 9.7. Děkujeme

Ochranný denní krém SPF 25 All Day Shield Fluid 50 ml

Značka: Ekseption

All Day shield fluid je nová generace ochranného denního krému SPF 25 s kyselinou ferulovou, UVA / UVB filtrem. Mimo jiné benefity neobsahuje filtry, které by mohly způsobit hormonální poruchy. Obsahuje přírodní SPF. Chrání pleť před fotostárnutím.

Má velmi lehkou texturu s vůní aloe vera.

Dostupnost Skladem
Kód: 1968
1 390 Kč
Ochranný denní krém SPF 25 All Day Shield Fluid 50 ml
Značka: Ekseption

Nová generace ochranného denního krému SPF 25 s kyselinou ferulovou, UVA / UVB filtrem a helioguard-365 s mykosporinem - podobný aminokyselině (přirozená sloučenina chránící před UVA zářením extrahovaná z mořských řas k ochraně pleti před foto stárnutím). Přes vysokou ochranu, kterou krém nabízí, má lehkou a osvěžující strukturu. All-day shield fluid je nová generace každodenní a vysoce ochranné péče o pleť. Pohodlné airless balení můžete u sebe nosit po celý den. Tento ochranný denní krém je inovací na různých úrovních.

Vytváří na pokožce dlouhotrvající film odolný proti pocení, poskytuje základ pod make-up . All day shield nabízí optimální ochranu před UVA a UVB ochranou díky kyselině ferulové (UVB) a helioguard 365 (UVA) a vytváří tak přirozenou synergii proti UV záření.

Neštípe v očích a vyhovuje i té nejcitlivější pokožce. Byl speciálně vytvořen pro procedury po peelingu.

Nejdůležitějším faktorem u produktů na ochranu před UV zářením je, že zajišťují stejnou úroveň ochrany před UVA a UVB bez porušení spektra záření, které by mohlo zanechat určité typy UV záření a poškodit pokožku. „Ideální opalovací krém“ musí fungovat jako jednotný filtr se stejnou ochranou při jakékoli vlnové délce.

V našem složení používáme 4 typy UV filtrů, abychom dosáhli nejlepšího poměru a ochrany proti UVA a UVB. Náš opalovací krém používá nejnovější a nejvýkonnější UV filtry na trhu, mají nejvyšší poměr účinnosti a nejsou klasifikovány jako endokrinní perturbátory. Účinnost našeho SPF je extrémně vysoká ve srovnání s jinými SPF, s efektivním poměrem 2,9 bodu SPF na 1% UV filtru.

Čím se liší?
- Má nižší pH ve srovnání s jinými opalovacími krémy.
- Neobsahuje filtry, které by mohly způsobit hormonální poruchy.
- Obsahuje přírodní SPF.
- Neobsahuje deriváty kyseliny salicylové, které způsobují podráždění pokožky.
- Neštípe v očích.
- Lehké složení olej ve vodě s vynikající roztíratelností.
- Nezanechává žádné bílé zbytky.

Klíčové vlastnosti a indikace:
- Ochrana proti slunci SPF 25.
- Neutralizuje volné radikály.
- Chrání před foto-stárnutím.
- Zabraňuje poškození buněčné DNA od UVB.

Klíčové ingredience:
- Kyselina ferulová (0,2%).
- Helioguard 365 (1%).
- UVA/UVB filtry (11,5%).
- Vitamin E (0,2%).

Hodnocení:
SPF 25
Kritická vlnová délka: 381 nm
UVA-PF=23,7
Boot stars: 5*
PA+++
Redukce modrého světla: 66,2 %
Snížení volných radikálů: 94,1 %

Jak používat?
Před nanesením denního krému si umyjte obličej. Ráno a v poledne naneste na celou tvář, krk a dekolt. Neaplikujte přípravek na oční víčka. Pro optimální ochranu počkejte před aplikací make-upu alespoň 10 minut. Doporučujeme minerální make-up.

O složení produktu:
Emulze typu olej ve vodě s lehkou texturou i přes vysoký ochranný SPF. Po aplikaci nezanechává pokožku mastnou a bílou.
Hlavní změkčovadlo bylo vybráno pro svou vysokou molekulovou hmotnost. Která je příliš velká na to, aby proniklo pokožkou, udržuje na povrchu pokožky ochranné složky pro maximální ochranu. Změkčovadlo zlepšuje hladkost a zabraňuje vzhledu suché šupinaté pokožky a chrání přirozenou bariéru.

Pro tuto formulaci jsme vybrali 100% přírodní emulgátor. Na základě fosfolipidů, molekul identických s pokožkou a základních složek buněčných membrán poskytují jedinečné technologické a fyziologické vlastnosti. Při topické aplikaci mají fosfolipidy zvláštní afinitu k pokožce se silnou biokompatibilitou a biomimetismem pro optimální toleranci. Vytvářejí vysoce smyslné a nádherné textury s jedinečným podpisem: lehká a měkká pokožka s úžasným chladivým efektem. Fosfolipidy také přinášejí pokožce aktivní vlastnosti (hydrataci, restrukturalizaci, zklidnění atd.).

Ekseption je profesionální kosmetika péče o pleť pro skutečné profesionály, proto s ní také pracujeme v našem salonu http://www.perfectyou.cz/v Brně. Všechny produkty jsou založené na organických kyselinách v synergii s dalšími výkonnými aktivními přísadami. Ekseption znamená „výjimečný“ a každý produkt je skutečně jedinečný: má optimální PH, inovativní vědecky ověřené složení, viditelné výsledky, omlazení pleti a především celkovou bezpečnost pro zdraví pokožky.