Pěnící čistící peeling SALICYLIC POWDER cleanse and peel 45 g

Značka: Ekseption

Pěnicí čistící prášek - kyselina salicylová a kombinace dvou proteolytických enzymů z ananasu (bromelain) a papáji (papain)

Dostupnost Skladem
Kód: 1995
880 Kč
Pěnící čistící peeling SALICYLIC POWDER cleanse and peel 45 g
Značka: Ekseption
Pěnící čistící peeling SALICYLIC POWDER cleanse and peel 45 g
Odstranění makeupu

Pěnivý prášek na obličej má vynikající ekologický profil, je bez konzervačních látek (sulfát a PEG). O pokožku se postará jako žádný jiný pleťový čisticí prostředek.

Prášek se v mokrých rukou promění v bohatou krémovou pěnu. Tento jedinečný čisticí a exfoliační prostředek bez drsných přísad obohacený o kyselinu salicylovou. Tento jedinečný čisticí prostředek bude vyhovovat všem typům pleti od normální až po mastnou. 

Vysoce účinný rozjasňující exfoliátor na bázi enzymů bez drsných přísad nebo abrazivních částic. Pomáhá rozjasnit a rovnoměrně tónovat pokožku. Přírodní enzymy z papáje pracují na eliminaci suchých, matných povrchových buněk a toxinů a odhalují jemnou a hladkou pleť. Kyselina salicylová se používá hlavně pro přípravky proti akné pro své keratolytické a antiseptické vlastnosti. Zlepšuje pronikání dalších produktů odstraňováním mrtvých povrchových buněk.

Enzymový prášek také zlepšuje hydrataci pokožky díky sorbitolu. Je to cukerný alkohol získaný z ovoce, kukuřice a mořských řas. Jako zvlhčovadlo, sorbitol zadržuje vlhkost. 

Klíčové vlastnosti:
- Provádí exfoliaci pokožky.
- Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty.
- Snižuje pigmentaci pokožky a rozjasňuje tón pleti.
- Zlepšuje jemnost a texturu pokožky.
- Odstraňuje make-up.
- Redukuje akné a nečistoty.

Klíčové ingredience:
- Enzymy z papáje (0,7%).
- Kyselina salicylová (0,5%).
- Sorbitol. 

Čím se liší?
- Práškový čistič.
- Ekonomický ve srovnání s tekutými mycími gely.
- 100% ekologický a bez konzervačních látek.
- Produkt s nízkou uhlíkovou stopou. 

Jak používat?
Namočte obě ruce a nasypte množství cca „velikost desetníku“ prášku do jedné dlaně. Mnutím rukou vytvořte bohatou pěnu, kterou jemně, po dobu 30-60 sekund, masírujte obličej a krk. Zaměřte se na přetížené oblasti (čelo, nos, tváře apod.). Opláchněte vlažnou vodou, osušte měkkým ručníkem.

O složení produktu:
Práškové čistící přípravky jsou velmi šetrné k pokožce, 100% bez konzervantů a chemikálií. Jsou vysoce koncentrované,
neobsahují vodu jako jiné čistící přípravky. Pro každé použití je zapotřebí velmi malé množství. Jedna láhev práškového čisticího prostředku představuje přibližně 10 lahví běžného čisticího prostředku. Jedná se o velmi ekonomické a ekologické řešení pro snížení CO2 stopy v dopravě a plastovém odpadu. .

Čistící prostředky jsou:
Sodium Cocoyl Isethionate je mírná, vysoce pěnivá aniontová povrchově aktivní látka s vysokou čistotou vyrobená z kokosových mastných kyselin. Má velmi dobrý povrchovou aktivitu, vynikající pěnivost, výjimečně jemný a poskytuje pokožce hedvábný pocit. Je dobře biologicky rozložitelný a nemá žádný negativní dopad na životní prostředí.

Sodium Cocoyl Glycinate je aniontový surfaktant s aminokyselinovým skeletem. Sodium Cocoyl Glycinate je velmi šetrný, zvláště používaný pro bezsulfátové čistící přípravky. Je dobře biologicky rozložitelný a nemá žádný negativní dopad na životní prostředí.

Lauroylglutamát sodný je aniontová povrchově aktivní látka s aminokyselinovým skeletem. Má vynikající pěnivý výkon, jemný k pokožce. Sodík Lauroyl Glutamate vytváří mírně kyselý vodný roztok, který respektuje přirozené pH pokožky. Je dobře biologicky rozložitelný a nemá žádný negativní dopad na životní prostředí.

Vůně:
Bez parfému s neutrální vůní. 

Složení:
Mikrokrystalická celulóza, sorbitol, lauroylglutamát sodný, kokosylglycinát sodný, mannitol, kokoylisethionát sodný, hořčík stearát, papain, kyselina salicylová, ethylcelulóza. 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekseption
obsah: 45 g
typ pleti: mastná aknizní pleť

Ekseption je profesionální kosmetika péče o pleť pro skutečné profesionály, proto s ní také pracujeme v našem salonu http://www.perfectyou.cz/v Brně. Všechny produkty jsou založené na organických kyselinách v synergii s dalšími výkonnými aktivními přísadami. Ekseption znamená „výjimečný“ a každý produkt je skutečně jedinečný: má optimální PH, inovativní vědecky ověřené složení, viditelné výsledky, omlazení pleti a především celkovou bezpečnost pro zdraví pokožky.