Regenerační noční krém Forest Night Cream 50 ml

Značka: Phyris

Regenerační noční péče pro vitalitu, relaxaci a jas pleti. Posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání před městskými a digitálními vlivy způsobující stres

Dostupnost Skladem
Kód: 1689
1 535 Kč
Regenerační noční krém Forest Night Cream 50 ml
Značka: Phyris

Regenerační noční péče

Vitalita, relaxace a jas pro pleť přes noc

 • Revitalizační, vyhlazující elixír 
 • Bojuje před předčasným stárnutí pokožky
 • Posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání před městskými a digitálními vlivy způsobující stres
 • Zlepšuje barevný tón pleti a rozjasnění pokožky


Lesní noční krém PHYRIS Forest Night Cream má regenerační účinek a dodává pokožce pocit uvolnění. Regenerační noční péče s vyživujícím složením sází na cenné ingredience z lesa a pro pokožku je téměř noční relaxační lesní procházkou.

Lesní noční péče od PHYRIS s výtažkem z mechu posiluje přirozenou ochrannou funkci pleti proti stresovým městským vlivům. Navíc využívá výtažek z houby Chaga, který zlepšuje sjednocení pleti a dodává pokožce přes noc uvolněnou, vitalizovanou a přirozenou zářivost.

 

Účinné aktivní látky

 • Výtažek z houby Chaga
  Tento extrakt se získává z houby Chaga šetrným extrakčním procesem a obsahuje polyfenoly, polysacharidy a minerály. Snižuje zarudnutí pleti, chrání a zlepšuje rovnoměrnost a zářivost pleti.
   
 • Olej z březových listů
  Výtažek ze slunečnicového oleje z listů břízy (Betula alba) s vyživujícími a ochrannými vlastnostm
   
 • Extrakt z bukových pupenů
  Extrakt z mladých bukových výhonků, bohatý na vitamíny, aminokyseliny, lipidy, minerály a fytochemikálie (např. polyfenoly), které společně vytvářejí působivý synergický efekt. Přírodní aktivní složky stimulují metabolické procesy pokožky, např. obsah kyslíku v buňkách, obnovu buněk a přirozené ochranné mechanismy. Účinně snižují předčasné stárnutí pokožky pro hladkou a zářivou pleť
   
 • Extrakt z mechu
  Rostlinný extrakt z lesníhop mechu (Physcomitrella patens), který podporuje vlhkost pokožky, posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání ji před stresovými, městskými vlivy. Účinně působí na vyhlazení pleti a pomáhá vytvářet jeji rovnoměrný povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika PHYRIS
obsah: 50 ml