Serum Probiotic - Ekseption - PROBIOTIC ULTRASERUM - 30ml

Značka: Ekseption

Speciální serum Probiotic pro aktivní hydrataci pleti

Dostupnost Skladem
Kód: 1933
1 290 Kč
Serum Probiotic - Ekseption - PROBIOTIC ULTRASERUM - 30ml
Značka: Ekseption

Sérum se používá k obnovení ekoflóry pokožky, posílení biologické obrany a zlepšení jejího stavu. Díky svému jedinečnému složení pomáhá sérum udržovat rovnováhu pokožky a působí jako substrát pro komenzální bakterie, čímž posiluje přirozenou obranyschopnost. Díky přírodním složkám (GOS a FOS) zlepšuje vzhled pokožky a zmírňuje pocity nepohodlí typické pro citlivou a suchou pokožku. Sérum aktivně vyhlazuje reliéf pokožky, zlepšuje její pružnost a zvyšuje její zářivost díky restrukturalizačnímu účinku. Restrukturalizace také významně snižuje výskyt jemných vrásek a nepravidelností.

Studie dokazuje, že sérum zvyšuje vyživující účinek o 32% a také snižuje nepříjemné pocity spojené se suchostí, podrážděním, pocity svalového brnění a svědění pokožky o 35 %.

Vlastnosti:

  • aktivně hydratuje
  • obnovuje ekoflóru
  • Posiluje biologickou obranu
  • snižuje výskyt jemných vrásek

Použití: večer aplikujte na čistou pokožku, vyhýbejte se oblasti kolem očí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekseption
Objem: 30 ml
typ pleti: suchá, citlivá
číslo produktu: 1308
věk: bez rozdílu věku

Ekseption je profesionální kosmetika péče o pleť pro skutečné profesionály, proto s ní také pracujeme v našem salonu http://www.perfectyou.cz/v Brně. Všechny produkty jsou založené na organických kyselinách v synergii s dalšími výkonnými aktivními přísadami. Ekseption znamená „výjimečný“ a každý produkt je skutečně jedinečný: má optimální PH, inovativní vědecky ověřené složení, viditelné výsledky, omlazení pleti a především celkovou bezpečnost pro zdraví pokožky.