Oznamujeme dovolenou v termínu od 2.7.-8.7. všechny objednávku přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 9.7. Děkujeme

SÉRUM ŠÍPKOVÁ RŮŽE & VANILKA - 100 ml

Značka: Tarani

Regenerační sérum Růže & Vanilka vás uchvátí svojí vůní a smyslovým prožitkem při nanášení na pleť

 

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 455
775 Kč
SÉRUM ŠÍPKOVÁ RŮŽE & VANILKA - 100 ml
Značka: Tarani

Na první dotek

Růže a vanilka, nebo vanilka a růže. Mám je rád obě, jsou úžasné a spolu Ti vykouzlíme vše, co si přeješ. Potřebuješ omlazovat, zjemňovat a zpevňovat? Přitom co se mě roztíráš, cítíš svěžest růžových lístků a sladkou vůni vanilky. Jsem lehké a rychle se dostávám do hlubších vrstev. Nezanechám mastné stopy, jen nekonečnou jemnost.

Jak mě použít?

Pleť: nanes mě na předem vyčištěnou pleť. Aplikuj všude, kde potřebuješ omlazovat. Jsem vhodné i kolem očního okolí. Rychle se vstřebává, proto je dobré na mě nanést ještě nějaký pěstící krém. Jsem vhodné jako intenzivní noční péče, ale pokud je Tvá pleť hodně unavená, tenká, nebo křehká, tak mě používej dvakrát denně.

Tělo: jsem vhodné jako regenerátor a omlazovač na pokožku těla po sprchování, nebo koupání. Noční péče je vhodnější, ale pokud Tvá kůže potřebuje intenzivní regeneraci, tak jsem vhodné jako ranní i noční péče, prostě dvojfázová stimulace.

Něco o mně

Vidím to růžově, ale ta vanilka mě také baví! Jsem citlivé, empatické sérum, které Tě vnímá. Omlazuji, proto jsem bylo stvořeno, ale mám i jiné přednosti. Podporuji pozitivní vlastnosti. Tvoji smyslnost, divokost i vášeň. Krása pleti je odrazem vnitřní spokojenosti.

Víš, tedy co chceš?

Moje povaha

  • regenerační - podpořím Tě ve zpevnění a vyhlazení, kolagen se vždy hodí…
  • zklidňující - užívej si ten klid a harmonii, mám to pod kontrolou
  • smyslná - ta divokost a nespoutanost je nyní i Tvou součástí
  • antistresová - chce to rozvahu a klid, ano to zvládneme
  • euforizující - ten slastný pocit štěstí je stále s Tebou

Co umím?

Povím Ti růžovo-vanilkový příběh, plný lásky, citu a dobrodružství. Při každém nanesení Tě přenesu do kouzelného světa, kde máš na růžích ustláno a s vanilkovým nebem se cítíš jako v ráji. Krása a smyslnost se Ti odráží na pleti. Máš jiskru, máš šmrnc, tak užívej to štěstí!

Kdo mě má rád?

Všichni, co si přejí, aby jejich pleť měla jiskru a šmrnc!

Pleť obličeje: zralá, suchá, normální, ale i smíšená touží si to se mnou užívat. Jako podklad pod krémy na noční péči jsem doporučováno.

Pokožka těla: všechny typy pleti, které si přejí něco navíc. Prožívat každý den naplno a s vášní. Zatím, co tě omlazuji prožíváš pocit něhy a láskyplnosti everyday !

Tip: přidej ke mně zklidňující tonikum z růže a okurky, nebo zjemňující pudr šípková růže a vanilka. Tvá pleť bude nebezpečně přitažlivá!
 

V hlavní roli:

Mandlový olej, Esence z Šípkové růže a Vanilky.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Objem: 100 ml