Vyhlazující regenerační ampule - RETINOL 3 ml

Značka: Dr. Grandel

Potřebuje vaše pleť vzpruhu a povzbuzení? Pak vyzkoušejte DR. GRANDEL intenzivní vyhlazující ampuli s retinolem a liposomy pro redukci vrásek a mladistvý vzhled vaší pleti. Jednorázově nebo jako intenzivní kůra 2-3 x týdně.

 

Dostupnost Skladem
Kód: 2065
165 Kč
Vyhlazující regenerační ampule - RETINOL 3 ml
Značka: Dr. Grandel

Hurá! Reduktor vrásek! Vyzkoušejte DR. GRANDEL Retinol Ampule - noční koncentrát účinných látek proti známkám času. Zaplaví vás pocit úžasného nadšení. Pocítíte okamžitou regeneraci a omlazení pleti. Veříte, že věk nehraje živote nás žen tak podstatnou roli, když pravidelně a s láskou pečujeme o svou pokožku? Zázračné ampulky DR. GRANDEL vám na této cestě pomůžou.

Zpevňující koncentrát aktivních složek obsažený v ampulích DR. GRANDEL Retinol má maximální účinek v boji proti stárnutí pleti. Po aplikaci pocítíte okamžité vypnutí pokožky. Příjemně vás překvapí efekt okamžitého vyhlazení jemných vrásek. Dokonce i hlubší vrásky jsou viditelně redukovány. Zjemní se také mimické linie v obličeji. Tento aktivní koncentrát potlačuje známky povadlé pleti, která ztrácí pružnost.  Ampulky DR. GRANDEL Retinol představují intenzivní noční péči, která vyhlazuje pleť během spánku.

BALENÍ: 1 ampulka obsahuje 3 ml

Aktivní látky
 

  • Retinol (lipozomálně zapouzdřený)

Tato nejaktivnější forma vitaminu A nabízí pokožce stejnou škálu účinků jako klasický vitamin A, ale tím nejúčinnějším způsobem. Rychleji se projeví pozitivní vliv na procesy regenerace a keratinizace, např. menší hloubka vrásek a jemnější reliéf pleti. Liposomální zapouzdření navíc chrání vysoce aktivní složku, zaručuje optimální kompatibilitu a zajišťuje nejlepší možnou absorpci do pokožky.

 

Aplikace


Ampulku Retinol od DR. GRANDEL je možné použít pro dodání jedinečné extra péče o pokožku. Potřebujete vypadat svěže, mít odpočatou, prozářenou a vypnutou pleť? Chystáte se na večírek a potřebujete ve společnosti okouzlit? Nebo vás čeká výjimečná příležitost a přejete si vypadat úžasně a neodolatelně přitažlivě? To je přesně ten pravý čas použít ampulku Retinol od DR. GRANDEL! Oceníte okamžitý efekt omlazení pleti. Obsah ampulky můžete aplikovat na obličej, krk a dekolt. Výsledkem je maximální redukce vrásek v krátkém čase, zjemnění linií obličeje a svěží pokožka.

Ampuli s lipozomálně zapouzdřeným retinolem od DR. GRANDEL můžete použít jednorázově pro důležitou společenskou událost, kdy potřebujete zazářit. Zažijete rychlý a okamžitý nástup omlazení pokožky a redukci vrásek. Nebo si udělejte intenzivní kúru. Při vícenásobném použití, tzn. aplikaci ampulky několik dní za sebou, přináší trvalé zlepšení stavu pokožky.

Kúra trvá 1 - 4 týdny v závislosti na požadované intenzitě. Celý obsah ampule aplikujte 2-3x týdně na obličej, krk i dekolt. Ampuli jemně vmasírujte do předem vyčištěné pleti před aplikací vašeho oblíbeného hydratačního krému DR. GRANDEL.

DR. GRANDEL - jsou kosmetické produkty vyráběné v Německu s 60 letou tradicí. Využívají věděcký přístup a špičkové laboratoře k optimalizování přírodních ingrediencí.