Zklidňující krém pro regeneraci pokožky - MESO REPAIR CREAM - 50ml

Značka: Fusion

Zklidňující krém pro regeneraci a obnovu pokožky s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Vyživuje,  revitalizuje,  účinně zpomaluje proces stárnutí.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 2004
1 440 Kč
Zklidňující krém pro regeneraci pokožky - MESO REPAIR CREAM - 50ml
Značka: Fusion

Zklidňující krém pro regeneraci a obnovu pokožky s účinnými látkami odvozenými z estetické medicíny pro kompletní anti-aging efekt. Vyživuje,  revitalizuje,  účinně zpomaluje proces stárnutí pleti a zanechává ji pevnější, zářivější a hladší. Obsahuje 5 peptidů a kyselinu listovou, které zvyšují biosyntézu kolagenu. Peptidy (sh-Oligopeptide 2, sh-Polypeptide 1, sh-Oligopeptide 1, sh-Polypeptide 9, sh-Polypeptide 11) stimulují produkci mimobuněčné matrix (matrikinů) přenášejících signály fibroblastům, které začínají produkovat nové složky matrix, aby nahradily ty zničené.

Vrásky se redukují až o 38% a hydratace pokožky se zvyšuje až o 50% během dvou týdnu.

Vlastnosti:

  • omlazuje a obnovuje pleť
  • vyhlazuje a redukuje vrásky
  • zpevňuje a regeneruje pokožku

Použití:  krém aplikujte na odlíčený obličej, krk a dekolt a kruhovými pohyby, směrem nahoru, vmasírujte do pokožky. Neaplikujte noční krém na oční víčka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FUSION
objem: 50 ml
číslo produktu: 2353
typ pleti: všechny typy pleti, vrásky
Položka byla vyprodána…

Španělská značka FUSION MESO vyvíjí profesionální kosmetické produkty FUSION MESO a je jedním ze světových lídrů v mezoterapii. Portfolio značky zahrnuje sterilní ampule pro mezoterapii se kterými pracujeme v našem salonu v Brně a produkty domácí péče pro následné ošetření pleti.