Beauty studio "Perfect you" Brno

Perfect you studio Brno - synonymum pro péči o pleť a tělo. Cítit se a vypadat dobře je velmi důležité pro naši fyzickou i psychickou pohodu. Běh času nezastavíme, ale záleží také na nás kolik pozornosti věnujeme své tělesné schránce. Dnešní doba je v neustálém shonu a mnohdy nám ženám nezbývá čas na sebe sama. … Přeneste na nějakou chvíli pozornost na sebe a nechejte se hýčkat mýma rukama v klidném, čistém salonu v Brně – Králově Poli. Krása ženy vždy vychází z jejího vnitřního rozpoložení, klidu a vědomí, že si zaslouží dopřát relax.

Od roku 2009 poskytuje Perfect you studio, služby zaměřené na péči o tělo, pleť, mysl i duši. V prosinci 2018 započala rekonstrukce části salonu. Skončily zde služby manikúra a pedikúra. Vznikl zde nový prostor pro tvoření, sdílení, meditace a jiné krásné akce s názvem Elestial. Prostor si také můžete pronajmout pro své vlastní aktivity.

Od dubna 2019 pořádám v prostoru Elestial semináře a poradenství jak zachovat naši pleť co nejdéle pružnou a mladistvou pomocí obličejové  jogy  – prověřených cviků, které vrátí vaší pleti pružnost, zpevní kontury  a oddálí projevy stárnutí.

Zvu vás milé dámy i pánové  do Perfect you studia dopřát péči sami sobě a zrelaxovat tělo i mysl.

Více o studiu se dozvíte na mých stránkách

Martina Zemanová

studio_brno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení