Oznamujeme dovolenou v termínu od 2.7.-8.7. všechny objednávku přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 9.7. Děkujeme

Beauty studio "Perfect you" Brno

Perfect you studio Brno - synonymum pro péči o pleť a tělo. Cítit se a vypadat dobře je velmi důležité pro naši fyzickou i psychickou pohodu. Běh času nezastavíme, ale záleží také na nás kolik pozornosti věnujeme své tělesné schránce. Dnešní doba je v neustálém shonu a mnohdy nám ženám nezbývá čas na sebe sama. … Přeneste na nějakou chvíli pozornost na sebe a nechejte se hýčkat mýma rukama v klidném, čistém salonu v Brně – Králově Poli. Krása ženy vždy vychází z jejího vnitřního rozpoložení, klidu a vědomí, že si zaslouží dopřát relax.

Od roku 2009 poskytuje Perfect you studio, služby zaměřené na péči o tělo, pleť, mysl i duši. V prosinci 2018 započala rekonstrukce části salonu. Skončily zde služby manikúra a pedikúra. Vznikl zde nový prostor pro tvoření, sdílení, meditace a jiné krásné akce s názvem Elestial. Prostor si také můžete pronajmout pro své vlastní aktivity.

Od dubna 2019 pořádám v prostoru Elestial semináře a poradenství jak zachovat naši pleť co nejdéle pružnou a mladistvou pomocí obličejové  jogy  – prověřených cviků, které vrátí vaší pleti pružnost, zpevní kontury  a oddálí projevy stárnutí.

Zvu vás milé dámy i pánové  do Perfect you studia dopřát péči sami sobě a zrelaxovat tělo i mysl.

Více o studiu se dozvíte na mých stránkách

Martina Zemanová

studio_brno