EPSOMSKÁ SŮL - HIMALÁJSKÉ BYLINY 500 g

Značka: Tarani

Epsomská sůl s esenciálními oleji na nervový a lymfatický systém, mozek. Používáme také ve sprše pro revitalizaci těla smícháním jedné lžičky soli a mycího gelu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 383
999 Kč
EPSOMSKÁ SŮL - HIMALÁJSKÉ BYLINY 500 g
Značka: Tarani
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - HIMALÁJSKÉ BYLINY 500 g
Tip

Charakteristika:

Stimuluje vylučovací systém odbourávat kyselinu močovou a odpadové látky z těla.

Způsob použití:

Tato detoxikační sůl má zesílený účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

Používáme také ve sprše pro revitalizaci těla smícháním jedné lžičky soli a mycího gelu.

Působení esencí:

Himalájský cedr a borovice se používal již od pradávna jako kadidlo, hlavně v Tibetu a Egypťani ho využívali k balzamování. Esence jsou vysoce aromatické a díky velkému obsahu esenciálních olejů se používal k odpuzování škodlivého hmyzu.

Účinek esencí na tělo:

Esence z himalájského cedru je silným antiseptickým prostředkem, který se využívá především při infekcích a zánětech v těle. Má antimykózní účinky (pomáhá likvidovat plísně a rozpouští hlen a sliz v tělních tkáních). Stimuluje lymfatický a imunitní systém. Má výborné účinky na stimulaci jater a sleziny. Je prohřívací a samozřejmě krásně tonizuje a stimuluje celé tělo. Současně snižuje napětí a stres. Velmi dobře aktivuje mozek a nervovou soustavu při únavě a špatné náladě.

Esence z himalájské borovice má stimulující účinek na krevní oběh. Zmírňuje bolesti vyvolané nadměrnou námahou. Využívá se také při problémech s infekcí dýchacího a trávicího ústrojí. Inhalace s touto solí jsou proto prospěšné při nachlazení, kataru, sinusitidě a bolestech v krku.

Účinek esencí na pleť:

Pro své protizánětlivé a imunologické účinky se sůl využívá při aknózní, ekzematické pleti. Pomáhá rychleji regenerovat pleť, která byla zatížená zánětem.

Byliny působí na:

nervový, imunitní a lymfatický systém, dále působí na jaterní a slezinové funkce, dýchací aparát, kosterní, kloubní a svalovou soustavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikační soli
Objem: 500 g
Položka byla vyprodána…