Oznamujeme dovolenou v termínu od 2.7.-8.7. všechny objednávku přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 9.7. Děkujeme

EPSOMSKÁ SŮL - RŮŽE 500 g

Značka: Tarani

Epsomská sůl s esenciálním olejem růže stolisté.  Používáme také ve sprše pro revitalizaci těla smícháním jedné lžičky soli a mycího gelu.

Dostupnost Skladem
Kód: 392
999 Kč
EPSOMSKÁ SŮL - RŮŽE 500 g
Značka: Tarani
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - RŮŽE 500 g
Tip

Charakteristika:

Mozkový stimulant a harmonizátor nervového systému. Koupele se doporučují při nespavosti, stresovém vypětí a neschopnosti soustředit se. Stimuluje regenerační a omlazující procesy, zmírňuje zarudnutí a podráždění na pleti.

Způsob použití:

Tato detoxikační  sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace. 

Působení esencí:

Růže je tradičně nazývána „královnou květin“ a v aromaterapii je růžový olej často označován za královnu mezi esenciálními oleji. Většina esenciálních olejů má afinitu k určitému tělesnému orgánu, takže nepřekvapí, že růže se svými jemnými vlastnostmi navíc předurčuje skvělé účinky na naši emotivní  a mentální stránku. Růžový olej má mimořádně složité chemické složení. Je složen z více než 300 známých složek.

Účinek esencí na tělo:

Doporučuje se jako mozkový stimulant a harmonizátor nervového systému. A to převážně u žen a mužů, když potřebují povzbudit sex-appeal a přitažlivost. Olej je vynikající u žen, ale i mužů, když jsi nejsou jistí svou vlastní sexualitou, ať už se její nejistota projevuje jako nedůvěra ve vlastní žádoucnost, jako neochota pohlížet na sebe jako na sexuálně vyzrálou osobu, nebo v podobě problémů v již navázaném vztahu.

Účinek esencí na pleť:

Může se používat na všechny typy pleti, zvláště je však prospěšný u velmi suché, citlivé a zralé pleti. Má tonizující a adstringentní účinek na krevní kapiláry, takže se osvědčuje při zmírňování zarudnutí a podráždění na pleti. Také pro jeho omlazující účinky je velmi vyhledávaný, protože jeho složení skvěle stimuluje buněčnou obnovu, a tím udržuje pleť alabastrově hladkou a vypnutou.

Účinek esencí na psychiku:

anorexie, bulimie, odpor k vlastnímu tělu, strach a deprese ze svého vzhledu, impotence, frigidita, nespavost, poruchy uvolnění a relaxace, neschopnost soustředit se, podezíravost a nedostatek sebedůvěry.

Byliny působí na:

Mozek, nervovou soustavu, hormonální systém (hypofýzu, epifýzu, vaječníky a varlata),  stimuluje hladinu ženských a mužských hormonů, kardiovaskulární systém, kožní aparát, zažívací systém, játra a slezinu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikační soli
Gramáž: 500 g