EPSOMSKÁ SŮL - SANTAL JASMÍN - 500 g

Značka: Tarani

Epsomská sůl s esenciálními oleji santalu a jasmínu. K dennímu použití také ve sprše kdy smícháme 1 lžičku soli s trochou mycího gelu, tělo promasírujeme a opláchneme.

Dostupnost Skladem
Kód: 401
999 Kč
EPSOMSKÁ SŮL - SANTAL JASMÍN - 500 g
Značka: Tarani
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - JASMÍN SANTAL - 500 g
Tip
 

Způsob použití:

Tato detoxikační sůl má silný účinek. Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

 

Působení esencí:

Esence mají blahodárné účinky na zdraví reprodukčních orgánů ženy, ale i muže. Soustředí se na správnou funkci ženských i mužských hormonů. Přispívají ke správné hormonální rovnováze estrogenů, progesteronu a testosteronu, které, pokud jsou nedostatečně nebo naopak nadměrně vytvářeny, mohou způsobovat různá omezení a problémy.

Působení esencí na tělo:

Velmi dobře působí na zdraví reprodukčních orgánů. Pomáhají při problémech s bolestivou, silnou, ale i nepravidelnou menstruací. Udržují reprodukční orgány silné, zdravé a odolné. Přispívají k dobré a kvalitní výživě reprodukčních orgánů a zaručují dostatečný přísun vitaminů a minerálů, které pomáhají bojovat s různými infekcemi.

Působení esencí na pleť:

Pro své zajímavé účinky v oblasti hormonální aktivity přispívají k dobré regeneraci a omlazování pleti a celého těla. Pomáhají stimulovat funkce kolagenu a udržovat kyselinu hyaluronovou v dostatečné míře v pleti. Proto je sůl vhodná pro všechny typy pleti, k omlazujícím účelům při ztrátě kolagenu a elastinu.

 

Účinek esencí na psychiku:

anorexie, agresivita, bulimie, odpor k vlastnímu tělu, strach, deprese ze svého vzhledu, impotence, frigidita, nespavost, poruchy uvolnění a relaxace

Byliny působí na:

Reprodukční orgány ženy (pochva, děloha, vaječníky) a reprodukční orgány muže (varlata, prostata).

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikační soli
Gramáž: 500 g