ESENCIÁLNÍ EMULZE - ČERNÝ RYBÍZ - 200 ml

Značka: Tarani
Vitalizující emulze pro omlazení a regeneraci citlivé a zarudlé pleti se sklonem k tvorbě popraskaných žilek.
Vhodné pro pleť i tělo.

 

Doporučeno pro:

citlivá, zarudlá, poškozená pleť, tvorba rozšířených žilek v obličeji, tvorba křečových žil a otoků dolních končetin způsobených oslabením kardiovaskulárního a imunitního systému.

Dostupnost Skladem
Kód: 506
595 Kč
ESENCIÁLNÍ EMULZE - ČERNÝ RYBÍZ - 200 ml
Značka: Tarani

Charakteristika:

Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni a obsahují účinné složky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou. Vitalizující emulze Černý rybíz napravuje rozšířené žilky a nežádoucí zarudnutí. Vhodné pro pokožku pleti i těla. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu Černý rybíz. Jsou optimálně vstřebatelné a jejich složení je voleno tak, aby pokožka uchovávala svoji hydrataci.

Způsob použití:

Vhodná k dennímu i nočnímu použití na tělo i obličej pro všechny typy pleti. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu ČERNÝ RYBÍZ.

PLEŤ: K dennímu použití naneste emulzi Černý rybíz a na noc sérum Černý rybíz. U mladé pleti stačí samostatné použití emulze Černý rybíz, u zralé pleti (35 let a více) doporučujeme emulzi použít na den, jako podklad pod krém dle typu pleti a na noc použít sérum, jako podklad pod krém.

TĚLO: Smíchejte si trochu emulze Černý rybíz se sérem Černý rybíz a vmasírujte do pokožky celého těla. Vhodné po sprše či koupeli.

 

Působení esencí:

Černý rybíz obsahuje 5x více vitaminu C oproti citrusům, dále vitamin P, vitamíny skupiny B a Resveratrol. Má vysoký antioxidační účinek, který ovlivňuje (utlumuje) srážení krevních destiček.

Černý rybíz & Ylang-Ylang - tato kombinace oleje z jader černého rybízu a esence Ylang- Ylang je proslulá velkým obsahem gama-linolenové kyseliny. Naše tělo tuto kyselinu přeměňuje na molekuly, které jsou důležitou součástí našeho imunitního systému a ovlivňují srážlivost krve. Kyselina gama-linolenová je přímým prekurzorem prostaglandinů a thromboxanů.

Složení účinných látek obsažených v této emulzi má pro organismus antioxidační, antitrombotické, antirevmatické, metabolické, protirakovinné, regenerační, hydratační, antistresové a vitalizující účinky.

Účinek esencí na tělo:

Ulevují při bolestech dolních končetin, otocích, mravenčení a problémech s křečovými žílami. Zlepšují krevní cirkulaci a celkovou termoregulaci organismu. Tím se předchází nadměrnému ochlazování dolních končetin. Působí protizánětlivě a pomáhají detoxikovat celý kardiovaskulární systém těla od toxinů, které se akumulují zvláště při chronických zdravotních problémech v žilním systému celého těla.

Účinek esencí na pleť:

Pro své antiseptické a protizánětlivé účinky se esence využívají při kuperóze (popraskané žilky), různých druhů začervenání - zvláště v oblasti tváří, nosu, bradě.

Účinek esencí na psychiku:

Vitalizující emulze Černý rybíz působí příznivě proti stresu, vnitřnímu neklidu, strachu, nejistotě, napětí, nervozitě, depresi, špatné náladě, skleslosti, zklamání a nedůvěře.

Byliny působí na:

Kardiovaskulární systém a nervovou soustavu, buněčný metabolismus (podporují látkovou výměnu a čistí krev).

Složení:

Himalayan Aqua, Hellianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetostearyl Alcohol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Ribes Nigrum (Blac Currant) Oil, Glyceryl Mono Stearate, Glycerin, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Caprylic Capric Tri Glyceride, Potassium Sorbate.

Doplňkové parametry

Kategorie: Séra a emulze
Objem: 200 ml