Hřeben na tělo i vlasy růženín

Značka: Beloved

Hřeben na tělo i vlasy Růženín

TENTO MASIVNÍ HŘEBEN NENÍ URČEN POUZE PRO POKOŽKU HLAVY A VLASY, ALE JE TAKÉ PERFEKTNÍ K MASÁŽI CELÉHO TĚLA. 

RŮŽENÍN  je symbolem lásky, krásy a uzdravování. 
Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 1437
666 Kč
Hřeben na tělo i vlasy růženín
Značka: Beloved

Česání, "poškrabování", těla je starodávné čínské samoléčebné ošetření, rozšíření guasha masáže, které působí o něco hlouběji a intenzivněji, jelikož se nepoužívá na masáž obličeje. 

V Číně se tyto hřebeny používají jak zdravotníci, tak lázeňští terapeuti.

  • Strana s hřebenem je vhodná pro anticelulitidní masáž
  • Podporuje krevní oběh pokožky hlavy, stimuluje růst vlasů
  • hladkou stranu lze využít pro méně bolestivou masáž zad i obličeje

Čínská medicína věří, že nemoci a zdravotní problémy začínají na energetické úrovni, kdy dochází k narušení toku energie v těle. Tato stagnace může být způsobena fyzickým nebo emocionálním rozrušením. Tento hřeben funguje na odblokování energetických kanálů, které uvolňují stagnaci. Budete se cítit uvolněně, odpočatě, bez stresové "zátěže". 

Česání těla funguje podobně jako kartáčování - podporuje lymfatickou drenáž, je zvlášť účinný při hubnutí, zadržování vody a celulitidě.  Pravidelné používání odhalí krásnou, pevnou pokožku těla - hladkou horní část paží, pružný dekolt, redukci celulitidy a keratózy pilaris, neboli kuřecí kůže, jak ji běžněji známe.

 

POSTUP: 

Technika zde není příliš důležitá, důležité je, že masáži věnujete čas. 

Hřeben používejte vždy s "klouzavým" podkladem (jakýkoli olej nebo mastnější krém), ve sprše to může být sprchový gel. Další alternativou je masáž přes upnuté bavlněné oblečení (legíny, tričko). 

Můžete zkusit masáž i na nahé tělo bez podkladu, ovšem obvyklé to nebývá tak příjemné a hřeben tolik neklouže. 

Na masáž pokožky hlavy nepotřebujete žádný podklad.

 

PÁR TIPŮ NA MASÁŽ:

1. Masírujte v oblasti hrudníku - od středu hrudní kosti směrem ven k podpaždí. V holistice se tímto pohybem zbavíte emocionálních bloků a zranění. 

2. Intenzivně masírujte horní část paží od loktů k rameni. 

3. Zpevnění břicha a podpora trávicího a metabolického systému - začněte tahy dolů zpod prsou až k linii boků. Dále pak pokračujte od pupíku směrem k boku a dolů k tříslům. 

4. Nohy - v případě otoků nohou, masírujte lýtka směrem od kotníku nahoru. Pokud chcete redukovat celulitidu - zde se nesmíte šetřit. Pořadně promasírujte stehna od kolena směrem nahoru.  K celulitidě dochází, když se tukové zásoby protlačí pojivovou tkání pod kůží. Hřeben je jeden z nejúčinnějších mechanických pomůcek k masáži - díky tvaru a tvrdosti. 

5. Zmírnění stresu nebo migrény masáží pokožky hlavy. Začněte od čela a česejte až ke krční páteři nebo po trapézovém svalu až k rameni. Tento pohyb vás uvolní natolik, že již hřeben nepustíte nikdy z ruky!