Ochranný denní krém nové generace All Day Shield SPF 50+

Značka: Ekseption

Ochranný denní krém nové generace All Day Shield SPF 50+. Každodenní přípravek péče o pleť s vysokým faktorem ochrany a lehkou osvěžující texturou. chraní před fotostárnutím, je prevencí poškození buňečné DNA

Dostupnost Skladem
Kód: 2075
1 490 Kč
Ochranný denní krém nové generace All Day Shield SPF 50+
Značka: Ekseption

Ochranný denní krém nové generace All Day Shield SPF 50+. Každodenní přípravek péče o pleť s vysokým faktorem ochrany a lehkou osvěžující texturou. Obsahuje kyselinu ferulovou, vitamin E, UVA / UVB filtry a Helioguard 365. Krém vytváří dlouhodobou ochranu proti plnému spektru UV zářeni, muže se používat jako báze pod make-up a je odolný proti potu. Nedráždí oči a je vhodný i pro nejcitlivější plet. All Day Shield poskytuje ochranu před volnými radikály. Byl vytvořen speciálně pro ošetření po peelingu, ochranu před znečištěním a negativními vnějšími vlivy.  Je plněn do praktického vakuového baleni, takže ho můžete mít vždy po ruce.

Vlastnosti:

  • ochrana před znečištěním a negativními vnějšími vlivy
  • ochrana před slunečním zářením
  • ochrana před volnými radikály
  • ochrana před fotostárnutím
  • prevence poškození buněčné DNA

Použití: Aplikujte ráno a v poledne na obličej, krk a dekolt. Pro optimální ochranu počkejte před aplikací make-upu minimálně 10 minut. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekseption
obsah: 50 ml
typ pleti: všechny typy pleti

Ekseption je profesionální kosmetika péče o pleť pro skutečné profesionály, proto s ní také pracujeme v našem salonu http://www.perfectyou.cz/v Brně. Všechny produkty jsou založené na organických kyselinách v synergii s dalšími výkonnými aktivními přísadami. Ekseption znamená „výjimečný“ a každý produkt je skutečně jedinečný: má optimální PH, inovativní vědecky ověřené složení, viditelné výsledky, omlazení pleti a především celkovou bezpečnost pro zdraví pokožky.