Papájový peeling

Značka: Tarani

Papájový antipigmentační peeling je úžasným spolupracovníkem papájové masky a podílejí se na odstranění tmavých skvrn, pih  a sjednocení tónu pleti. Omezují  růst chloupků v obličeji. Silnou koncentraci ocení nejen pleť, ale také vaše játra, žlučník a žaludek. Podporuje tvorbu enzymů a detoxikaci organismu. 

 

Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 720/50 720/200 Zvolte variantu
600 Kč 1 400 Kč od 600 Kč
Papájový peeling
Značka: Tarani

Typ pleti: všechny typy pleti.

Aplikace na pleť:

Peelingem aktivujeme v pleti neustálou stimulaci výživy. Pokožka se stále regeneruje a snaží se co nejvíce udržet hydrataci. Peeling obsahuje výhradně přírodní abrazivní složky, které pomáhají pleti odbourávat nakumulované odpadové látky v rohové vrstvě. Odumřelé buňky se pravidelně odstraní a pleť je denně prokrvená a okysličená. Lymfatický systém je stále v pohotovosti, nikde se nám nehromadí tolik toxinů. Nehledě na stimulaci citlivých bodů – marem, meridiánů a napojení na orgánovéna odstranění tmavých skvrn a sjednocení tónu pleti, omezuje růst chloupků v obličeji.

Účinné látky:

Kaolin Himalayan Aqua (Purified) Helianthus Annuus (Sunflower) Carica Papaya (Papaya) Aloe Barbadensis (Aloe vera) Mel (Honey) Juglans Regia (Walnut) Zea Mays (Maize) Glycerin (rostlinný glycerín)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Váha: 50 g