POMERANČOVÁ MASKA - 50 g

Značka: Tarani

Zpevňující maska pro vypnutí a zpevnění pleti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem
Kód: 560
500 Kč
POMERANČOVÁ MASKA - 50 g
Značka: Tarani

Charakteristika:

Omlazující a zpevňující maska pro vypnutí a zpevnění pleti.

Působení:

Základ masky je tvořen směsí léčivých jílů a výživných olejů lisovaných za studena. Tyto substance mají za úkol nejprve dokonale uvolnit a otevřít póry, aby výživné oleje a další účinné extrakty mohly pronikat do spodních vrstev dermatu. Zároveň přitom stimulují hydratační a detoxikační schopnosti pleti. VE SPODNÍCH VRSTVÁCH PODPORUJÍ VÝŽIVNÉ FUNKCE PLETI A PŘÍMO PŮSOBÍ NA JEJÍ CELKOVÝ METABOLISMUS.

Způsob použití:

Nejprve vyčistěte pleť mycím gelem, dostatečně navlhčete pleť okurkovým zklidňujícím tonikem od Tarani a naneste Pomerančovou masku. Vyhněte se očním partiím a nechejte 15 - 20 minut působit, poté smyjte vodou. Dále pleť ošetřete hydratačním přípravkem a pleťovým krémem od Tarani. Maska se může aplikovat denně. Jemné štípání neznamená alergickou reakci, ale detoxikační proces, který do několika minut odezní.

Výsledný efekt:

Drobné nerovnosti se vyhlazují, pleť se stává mladistvě jemnou a hebkou. Struktura pleti je jemná a dobře prokrvená. Při pravidelné aplikaci podporuje její regenerační schopnosti. Velmi dobře působí na zpevnění tkání, tudíž je prospěšná při kuperóze a jako její prevence. Pomáhá opravit poškozené kapiláry.

Složení:

Kaolin, Gopichand, slunečnicový olej, Aloe Vera gel, pomerančový olej, med

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky
Gramáž: 50 g
Položka byla vyprodána…