Tělový pudr Šípková růže - vanilka 120 g

Značka: Tarani

Pudr od Tarani Šípková růže - vanilka uvolňuje a čistí póry, působí antisepticky. Zklidňuje, předchází drobným podrážděním, vyrážkám, zjemňuje a vyhlazuje pleť.

Využijete jako suchý šampon, pro voňavou a zdravou pokožku po koupeli, na podrážděnou či kůži. Úžasně voní a hojí. Vhodné pro malé děti a miminka.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem
Kód: 1116
375 Kč
Tělový pudr Šípková růže - vanilka 120 g
Značka: Tarani

Tělo jako samet, hladké a voňavé. Konec nadměrného pocení a nepříjemného pocitu mastné pleti. Pudrem získáte neviditelného přítele, který se ale vždy prozradí jemnou svěží vůní šípkové růže. Svou omamnou esencí působí antisepticky a hojivou silou získává tvá pleť zdraví a sebejistotu. Vanilka patří k jistému druhu orchidejí. Alkoholovou destilací se získává cenný vanilkový olej.

Pudr uvolňuje a čistí póry, působí antisepticky, pomáhá absorbovat škodlivé látky vyloučené potem a zabraňuje nadměrnému pachu, ale neomezuje zdravý proces pocení. Zklidňuje, předchází drobným podrážděním, vyrážkám, zjemňuje a vyhlazuje pleť.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Jemně vklepejte tam, kde potřebujete absorbovat škodlivé látky vyloučené potem a zabránit nadměrnému pachu, končetiny nevyjímaje. Máte-li problém s nadměrným pocením a s ním spojeným zápachem, budete mít spolehlivého pomocníka. Pudr je přírodní a bez vedlejších účinků, neuzavírá póry ani potní kanálky, a proto je zdraví prospěšný.

ÚČINNÉ SLOŽKY:

Mineral Talcium, Powder Zinc, Vanilla Planifolia, Rosa Rubiginosa Essence Oil, Fragnance.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
obsah: 120 g
Položka byla vyprodána…