EPSOMSKÁ SŮL - CITRON GRAPEFRUIT 500 g

Značka: Tarani

Epsomská sůl s esenciálními oleji Citronu a Grapefruitu pro posílení ledvin, močových cest a močového měchýře

Dostupnost Skladem
Kód: 398
999 Kč
EPSOMSKÁ SŮL - CITRON GRAPEFRUIT 500 g
Značka: Tarani
Tarani DETOXIKAČNÍ SŮL - CITRON GRAPEFRUIT 500 g
Tip

Charakteristika:

Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí.
Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni a obsahují účinné složky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou.Stimuluje vylučovací systém, odbourává kyselinu močovou a odpadové látky z těla. 

Způsob použití:

Tato  sůl má silný účinek! Nepřekračujte doporučené množství 3 lžíce / koupel; 1 lžíce / inhalace.

TIP pro detox a zpevnění :  ve sprše si naneste  sůl do dlaní nebo misky (1 lžíce) spolu se zpevňujícím mycím gelem Limetka nebo Citron grapefruit  a krouživými pohyby vmasírujte do navlhčené pokožky celého těla. Poté opláchněte a budete se cítit jako znovuzrození.


Inhalace: Vhodná při chronických a akutních stavech, minimálně 10 - 15 minut každý den, nejlépe před spaním nebo brzy ráno. 2 litry vody, která prošla varem odstavte, přidejte 1 - 3 kávové lžičky detoxikační soli Tarani, zamíchejte a nechejte rozpustit. Pohodlně se usaďte, nakloňte se nad mísu s takto připraveným solným roztokem, přikryjte hlavu ručníkem a inhalujte.Nejlépe stylem pránajáma:
1. 10x nádech a výdech ústy
2. 10x nádech a výdech nosem
3. 10x nádech levou nosní dírkou a výdech ústy
4. 10x nádech pravou nosní dírkou a výdech ústy
5. 10x nádech nosem a výdech ústy

 

Působení esencí:

Citron & Grep - tyto esence jsou výborné pro správnou funkci ledvin a celé močové soustavy. Pomáhají odbourávat kyselinu močovou z organismu a ulevují od otoků. Působí v těle lehkost a svěžest. Stimulují krevní oběh a pomáhají odbourávat toxiny z krevního řečiště. Pomáhají vylučovacímu systému zbavovat se anorganických toxinů (těžké kovy, herbicidy, chemikálie, drogy apod.), které pokud v těle zůstávají, způsobují zvápenatělé usazeniny v tkáních a orgánech, které dále mohou negativně ovlivnit degenerativní změny na buněčné úrovni.

 

Účinek esencí na tělo:

Velmi dobře působí na zdraví ledvin, močových cest a močového měchýře. Ulevují při opakovaných zánětech močových cest a ledvin. Pomáhají udržovat správnou hladinu kyselin a zásad v organismu, a tím jsou prospěšné při zadržování vody v těle, které způsobuje otoky kloubů a končetin.

Účinek esencí na pleť:

Pro své detoxikační, acidobazické, močopudné a anticelulitní účinky jsou vhodné při tvorbě tmavých kruhů okolo očí, při ztrátě kolagenu, ochabnutí tonusu a turgoru kůže, ztrátě elasticity, celulitidě, extrémně suché vrásčité pleti obličeje i těla.

Účinek esencí na psychiku:

Pomáhají od depresí, zoufalství, nesoustředěnosti, lítostivých stavů, plačtivosti, nízkého sebevědomí.

Byliny působí na:

Ledviny a močovou soustavu, lymfatický a kardiovaskulární systém, metabolismus tuků a kožní aparát.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detoxikační soli
Gramáž: 500 g