ESENCIÁLNÍ EMULZE CITRON & GRAPEFRUIT - 200 g

Značka: Tarani

Vitalizující emulze pro omlazení a regeneraci povadlé suché pleti, projasnění tmavých kruhů pod očima a úlevy od otoků v obličeji i na těle. 

Doporučeno : suchá pleť, vrásky, kruhy pod očima, otoky způsobené oslabením ledvin a močových cest.

Dostupnost Skladem
Kód: 497
595 Kč
ESENCIÁLNÍ EMULZE CITRON & GRAPEFRUIT - 200 g
Značka: Tarani

Charakteristika:

Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni a obsahují účinné složky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou. Vitalizující emulze Citron & Grapefruit upravuje citlivou a stresem zatíženou pleť. Je optimálně vstřebatelná a její složení je voleno tak, aby pokožka uchovávala svoji hydrataci.

Způsob použití:

Vhodná k dennímu i nočnímu použití na tělo i obličej pro všechny typy pleti. Velmi vhodná v období těhotenství. Pro zesílení účinku doporučujeme použít celou řadu CITRON & GRAPEFRUIT.

Působení esencí:

Citron & Grepefruit - tyto esence jsou výborné pro správnou funkci ledvin a celé močové soustavy. Pomáhají odbourávat kyselinu močovou z organismu a ulevují od otoků. Působí v těle lehkost a svěžest. Stimulují krevní oběh a pomáhají odbourávat toxiny z krevního řečiště. Pomáhají vylučovacímu systému zbavovat se anorganických toxinů (těžké kovy, herbicidy, chemikálie, drogy apod.), které pokud v těle zůstávají, způsobují zvápenatělé usazeniny v tkáních a orgánech, které dále mohou negativně ovlivnit degenerativní změny na buněčné úrovni. Složení účinných látek obsažených v této emulzi má pro organismus antibakteriální, antiseptické, antimykózní, antidepresivní, antistresové, anticelulitní, acidobazické, antirevmatické, protisklerotické, protirakovinné a antitrombotické účinky.

Účinek esencí na tělo:

Velmi dobře působí v případě výskytu celulitidy. Zpevňuje pokožku a vrací ji její pružnost, hebkost i zdravý, svěží vzhled. Navíc podporuje metabolismus, zdravou funkci ledvin, podporuje správnou funkci lymfatického systému a tím odvádění přebytečné vody v těle, která způsobuje vznik otoků.

Účinek esencí na pleť:

Vypíná a vyživuje pokožku pleti a zamezuje vzniku vrásek, bradavic, otoků, ztráty pružnosti pokožky a projasní tmavé kruhy pod očima.

Účinek esencí na psychiku:

Vitalizující emulze Citron & Grapefruit působí příznivě proti depresím, únavovém syndromu, lítostivým stavům, snižuje pocit zloby i zoufalství a zvyšuje soustředěnost.

Byliny působí na:

Ledviny a močovou soustavu, lymfatický a kardiovaskulární systém, metabolismus tuků a kožní aparát..

Složení:

Himalayan Aqua, Cetostearyl Alcohol, Hellianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Mono Stearate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Gel, Citrus Medica (Peel) Seed Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Seed Oil , Caprylic Capric Triglyceride, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Benzoic Acid.

Doplňkové parametry

Kategorie: Séra a emulze
Objem: 200 ml