Oznamujeme dovolenou v termínu od 2.7.-8.7. všechny objednávku přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 9.7. Děkujeme

Intenzivní sérum s retinolem - Retinol 1.0 - 30 ml

Značka: Fusion

Intenzivní sérum s retinolem pro korekci vrásek a změn souvisejících s věkem, korekce akné a postakné

Dostupnost Skladem
Kód: 2046
1 490 Kč –11 % 1 320 Kč
Intenzivní sérum s retinolem - Retinol 1.0 - 30 ml
Značka: Fusion
Intenzivní sérum s retinolem - Retinol 1.0 - 30 ml
1 490 Kč –11 %

Retinol pomáhá kožním buňkám normálně pracovat a bojovat proti vráskám, akné a suchosti. Epidermis (horní vrstva kůže) se skládá z několika vrstev buněk, které musí být neustále obnovovány. Normální obnovovací cyklus trvá 28 dní. U dospělého člověka se tento proces zpomaluje. Retinol pomáhá urychlit proces obnovy buněk a přiblížit ho fyziologické normě.

Použití:  Před použitím séra pleť vyčistěte.  Osušte ji ubrouskem. Poté naneste malé množství séra s retinolem a vmasírujte do pokožky. Vyhněte se okolí očí. Aplikujte na noc a po dobu 2-3 dnů sledujte reakci pokožky. Pokud nedojde k žádné reakci, aplikujte sérum znovu na noc a počkejte další dva dny. Postupně přecházejte na každodenní používání. Denní aplikace by neměla trvat déle než 15 dní. Pak udělejte pauzu nebo střídejte sérum s regeneračním krémem. Pokud se objeví zvětšené zarudnutí, otoky a silné odlupování pokožky, přestaňte na několik dní sérum používat. Ale nepřestávejte používat sérum úplně!

Upozornění: Retinol nesmí používat těhotné ženy, a také by neměly otěhotnět ještě půl roku po skončení užívání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: FUSION
Obsah: 30 ml
typ pleti: všechny typy pleti, vrásky, akne
číslo produktu: 2305

Španělská značka FUSION MESO vyvíjí profesionální kosmetické produkty FUSION MESO a je jedním ze světových lídrů v mezoterapii. Portfolio značky zahrnuje sterilní ampule pro mezoterapii se kterými pracujeme v našem salonu v Brně a produkty domácí péče pro následné ošetření pleti.