Oznamujeme dovolenou v termínu od 2.7.-8.7. všechny objednávku přijaté v tomto termínu budeme vyřizovat od 9.7. Děkujeme

Vlasové sérum Bhangra - 100 ml

Značka: Tarani

Pojďme spolu růst! Vlasové sérum Bhangra nejen stimuluje náš nervový systém, kosterní soustavu, ale také podporuje růst a vyživuje pokožku a vlasové kořínky.

Dostupnost Skladem
Kód: 1065
525 Kč
Vlasové sérum Bhangra - 100 ml
Značka: Tarani

Bhangra obsahuje silné himalájské byliny Neem, Brahmi a Embeliku jejichž účinky jsou známé několik 1000 let.

Pro kýžený efekt nanášíme Bhangru 2-3 x týdně do vlasové pokožky a tu jemně promasírujeme. Necháme působit co nejdéle, minimálně 2 hodiny, ideálně přes noc. Při denním mytí možno vmasírovat do pokožky před samotným mytím vlasů. LVlasy poté umyjeme šamponem a kondicionerem od Tarani. Nebojte, vlasy nezůstávají mastné!

Sérum je olejové a přesto lehké. 

 


Tip! Nanes mě na celé tělo. Žádné strachy, chloupky na těle nestimuluji. Jen vlasy, řasy a také obočí, proto můžeš se mnou i odličovat a zároveň stimulovat růst a jejich hustotu.

 

CO UMÍM?

Dokáži přesvědčit Tvoje vlasy, aby rychle rostly a byly k světu. Umím motivovat vlasové kořínky, jsem s nimi totiž stále v kontaktu. Máš je slabé a bez energie? Nevadí! I řídké vlasy mohou být půvabné. Správnou výživou zesílí a zhoustnou, a přitom budou mít stále tu sametovou hebkost. Vše záleží na Tobě. Dávej mě co nejčastěji do vlasů! Tak jako je řídký a málo zelený trávník, kterému chybí dostatek živin z půdy a potřebuje výživu, tak i Tvé vlasy chtějí hojnost a blahobyt.

KDO MĚ MÁ RÁD?

Blonďaté, brunet, černé, či zlaté vlasy? Všechny vás motivuji a rádo budu s vámi v kontaktu. Podpořím přirozený pigment, oddálím šedivění, ale i stárnutí vlasů. Padání vlasů? Omezuji nadměrné padání. Dokáži podpořit i opětovný růst u místní alopecie (lysinky v hlavě) způsobené extrémním stresovým vypětím. Rychlý růst? Podpořím Tvoji délku. Jeden až dva centimetry za měsíc to dokáži Hustota vlasů? Zdravý vlas s dostatkem keratinu je základ pevných, lesklých a zdravých vlasů. Stimuluji Tvé přirozené biorytmy pro udržení kvality a zdraví vlasového stvolu. Suché a poškozené vlasy? Obnova poškozených a narušených, jemných vlasů bez lesku se mnou půjde lehce. Těžká hlava, únava, špatná nálada? Zlepším prokrvení a okysličím Tvoji hlavu, která bude opět nabitá energií a bude prýštit novým nápady.

V hlavní roli:

Slunečnicový, Sezamový a Dýňový olej. Extrakty z Bhangry, Embeliky, Bráhmi a Bhingraj.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika TARANI
Objem: 100 ml