Zeštíhlující gel - 200 g

Značka: Tarani

Zeštíhlující gel pro podporu hubnutí a eliminaci celulitidy. Zamezuje zadržování vody a stimuluje buněčný metabolismus.

Dostupnost Skladem
Kód: 1050
1 695 Kč
Zeštíhlující gel - 200 g
Značka: Tarani

jako podpora hubnutí problémových partií (nohy, bříško, zadeček) a eliminace celulitidy všech tří stádií.  Pro své omlazující účinky, tvorbu kolagenu a elastinu u dehydrované suché ochablé pokožky těla, která ztrácí mladistvou pevnost a tvar.

CHARAKTERISTIKA:

Terapeutické produkty jsou vyráběny přímo v ekologické oblasti středních Himalájí. Esenciální složky zanechávají na pokožce příjemnou vůni a obsahují účinné látky, které mají úžasnou snášenlivost s pokožkou.

Zeštíhlující gel pomáhá redukovat nadměrné usazování tukových buněk v problémových partiích. Receptura je koncipována na omlazování, zpevňování a podporu pružnosti pokožky celého těla. Dodává ztracenou hydrataci, jemnost a hladkost kůže. Zdravá, dobře hydratovaná pleť na těle, kde funguje správně metabolismus, prokrvení a odtok škodlivých látek, si zachová krásné ladné křivky.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Ranní péče ve sprše krok za krokem:

Pomerančovým peelingem a mycím gelem Limetka nebo Citron Grapefruit  masírujeme problémové partie několik minut.

Zeštíhlující gel vetřeme do problémových partií, které jsou prokrvené, prohřáté a pokožka je připravená na průnik účinných látek k rozpouštění tukových buněk. Po rozetření tohoto gelu stimulujeme lymfatický a krevní systém několik hodin.

Večerní péče ve sprše:

Peelingem spolu s mycím gelem opět  a  masírujeme problémové partie několik minut. Bylinné esence a extrakty z ovoce pomáhají podpořit odtok toxinů z problémových partií a zlepšit tak kvalitu tukových buněk a kolagenních vláken.

Tip:  Zeštíhlující gel se dá také aplikovat před a po sportování. Zesílíme účinek